Acer představuje novou řadu LCD monitorů Prestige

PRAHA, 13. července 2005. Společnost Acer nadále pokračuje ve vývoji převratných displejů a upevnila si vedoucí postavení na západoevropském trhu monitorů LCD třemi jedinečnými novými modely řady Prestige. Podle nejnovějších údajů společnosti Bryan Norris Associates (za 3. čtvrtletí 2004) o prodeji “značkových výrobků” na evropském trhu zvýšila společnost Acer prodej LCD monitorů a posílila svou pozici na trhu se 14% podílem.
Acer představuje novou řadu LCD monitorů Prestige

Společnost Acer pokračuje ve svém úsilí o další růst, který zakládá na uspokojování rostoucích nároků uživatelů neustálým zlepšováním prodejního programu, nabídkou progresivních TFT technologií, inovativních designů a vynikající ergonomie.

Nová řada Acer Prestige je tvořena 17”, 19” i širokoúhlými 20” monitory. Displeje všech velikostí se vyznačují stejným jedinečným a inovativním designem s jemným, leštěným akrylovým rámečkem, který představuje styl a promyšlené řešení určené pro řídicí pracovníky a domácí uživatele, schopné ocenit eleganci a špičkovou technologii.

AL2032wm – Digitální styl života
Širokoúhlý displej Acer AL2032wm představuje jedinečné digitální zařízení, které nabízí řídicím pracovníkům možnost získat neopakovatelnou kvalitu a styl. AL2032wm je jeden z nejelegantnějších širokoúhlých displejů na trhu, což dokazuje i nedávné udělení ceny 2005 iF za design (International Forum Design), která patří k nejznámějším cenám za design ve světě.

Hi-tech širokoúhlý displej AL2032wm podporuje nativní rozlišení 1680x1050 a umožňuje zobrazit o 35 % více dat než standardní 19" LCD monitor. Displej s velmi širokými úhly pohledu 176° a vysokou svítivostí 300 cd/m2 nabízí věrné barvy a jasný obraz na široké ploše. Bleskově krátká doba odezvy 16 ms přispívá k věrné reprodukci reálného obrazu bez zubatých okrajů a „duchů“ i při práci s multimediálními aplikacemi s vysokými nároky na zdroje, hraní her na herní konzoli anebo sledování digitálních filmů. Digitální (DVI) a AV konektory, které zaručují univerzální připojitelnost, umožňují připojit veškeré domácí a kancelářské vybavení.

AL1932m – Naprostá jedinečnost

AL1932m je LCD monitor elegantních tvarů, který spojuje jedinečný 19“ displej s elegantním leštěným tělem a nejmodernějšími rozhraními pro zapojení do digitálního světa. Tento displej byl navržen a vyvinut pro řídicí pracovníky a uživatele, kteří chtějí mít v zaměstnání i doma nejnovější designérské produkty.

Prestižní displej AL1932m je vybaven inovativní technologií CrystalBrite, která zajišťuje jedinečný obraz i při práci s aplikacemi, které jsou náročné na zdroje, jako např. televize s vysokým rozlišením nebo digitální hry.  Univerzální možnosti připojení s rozhraními DVI a AV umožňují připojit jakákoli datová zařízení či přístroje určené pro zábavu. Inovativní displej AL1932m s neobyčejnou svítivostí 400 cd/m² a kontrastním poměrem 500:1 nabízí ostrý a živý obraz při práci s daty i mediálními aplikacemi. Neuvěřitelně krátká odezva 12 ms zabraňuje blikání displeje a zaručuje vynikající podání obrazu za jakýchkoli podmínek.

AL1732m – Manažerská třída

Jedinečný displej AL1732m vám poskytne zcela nový pohled na digitální svět. Je opatřen leštěným akrylovým rámečkem, který se hodí jak do kanceláře, tak domů. Elegantní monitor AL1732m je navržen, aby uspokojil rostoucí poptávku po kompaktních displejích s atraktivním designem vybavených komplexními možnostmi připojení a progresivními technologiemi, které se hodí do jakékoli moderní kanceláře i domů.
Elegantní AL1732m uspokojí veškeré nároky na připojitelnost při práci s daty i mediálními aplikacemi díky integrovaným rozhraním – digitálnímu (DVI) a S-video (AV). AL1732m je vybaven inovativní technologií CrystalBrite, která nabízí živé barvy a jasný obraz i při použití aplikací s velkými nároky na zdroje, jako např. televize s vysokým rozlišením nebo digitální hry.

Vysoké rozlišení 1280x1024 je přímo určeno pro práci s náročnými grafickými návrhy či s obsahem s vysokou hustotou dat. Vynikající svítivost 400 cd/m² a vysoký kontrastní poměr 500:1 jsou zárukou reálných barev a přesného podání detailů. Bleskově rychlá odezva 12 ms zaručuje vynikající ostrý obraz plný akce při sledování digitálních filmů a hraní her.

Na LCD monitory Acer je poskytována tříletá záruka typu carry-in.

Acer – profil společnosti
Společnost Acer patří mezi pět největších dodavatelů značkových osobních počítačů na světě. Navrhuje a nabízí snadno ovladatelná a spolehlivá IT řešení, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976,  má v současné době 5600 zaměstnanců a a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. Tržby za rok 2004 jsou odhadovány na 6,8 miliard US$. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Váš názor Další článek: Vysoce kritická chyba v přehrávači Winamp

Témata článku: Video, Reálná aplikace, Prestige, Inovativní technologie, Živý pohled, Nativní rozlišení, Širokoúhlý monitor, Elegance, Lcd herní konzole, Odezva, Univerzální aplikace, Vysoké rozlišení, Blikání, Televize doma, Displej, Náročný uživatel, Digitální film, Rámeček, Jemné rozlišení, Živá data, Řídicí aplikace


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 45

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky