Acer představuje nové ultrabooky Aspire Timeline Ultra

Acer představuje nové ultrabooky Aspire Timeline Ultra

Od uvedení prvního ultrabooku Acer na trh v září 2011 začala společnost Acer vybavovat stejnými jedinečnými funkcemi také běžné 14“ a 15“ modely notebooků. Dnes společnost Acer představila ultrabook Aspire Timeline Ultra s baterií s osmihodinovou výdrží, vysokým výkonem a dvěma zařízeními pro ukládání dat. Ultrabooky jsou vybaveny technologií Acer Green Instant On zajišťující rychlé zavedení a spuštění operačního systému a řešením Acer Always Connect, které umožňuje uživatelům spravovat multimédia a data kdykoli a kdekoli – a dokonce i z režimu spánku.

Klepněte pro větší obrázek
Acer Timeline Ultra

Nové ultrabooky Aspire Timeline Ultra jsou ještě tenčí a lehčí než předcházející generace řady Timeline a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi neobyčejně nízkou hmotností počítače a výdrží baterie, která umožňuje pracovat celý den na jediné nabití. Aspire Timeline Ultra má tloušťku pouhých 20 mm a dosahuje více než osmihodinové výdrže při provozu na baterii . Je dodáván s nejnovějším výkonným procesorem Intel® Core™ i, vyhrazenou grafikou pro náročné 3D hry a dokonce i s tenkou optickou mechanikou DVD-Super Multi.

Okamžité zapnutí a trvalé připojení

Inovativní technologie Acer Green Instant On a Acer Always Connect usnadňují odesílání dat a jejich vyvolání kdykoli a kdekoli a navíc obsahují také úsporné funkce.
Technologie Acer Green Instant On okamžitě obnoví funkčnost (do 1,5 s) a zaručuje až několikatýdenní výdrž baterie.

Acer Always Connect připojí uživatele k internetu rychleji než běžné způsoby připojení, a tedy přispívá k vyšší produktivitě a lepšímu přístupu k infozábavě. Pokud mají uživatelé otevřené účty Facebook, Twitter a Outlook, po obnovení funkčnosti jsou okamžitě informování o změnách či příchozí poště. Technologie Acer Always Connect dokáže probudit Timeline Ultra vzdáleným zařízením, jako např. smartphonem. Je tedy možné kdykoli získat rychlý přístup ke všem dokumentům, hudbě, obrázkům či videím.

Výkon a design v tradici Timeline

Klepněte pro větší obrázekUltrabooky Aspire Timeline Ultra jsou vybaveny procesorem nejnovější řady Intel® Core™ i, volitelným diskem SSD/HDD, profesionálně naladěným systémem prostorového zvuku Dolby® Home Theater® v4 a porty HDMI® a USB 3.0. Navazují na řešení Timeline více než osmihodinovou výdrží baterie PowerSmart s dlouhou životností (která je až trojnásobná ve srovnání s běžnými bateriemi ) a technologií chlazení zajišťující pohodlnou práci, i když uživatelé mají počítač Timeline Ultra položený na klíně.

Ultrabooky Aspire Timeline Ultra budou uvedeny na trh v prvním čtvrtletí 2012.

Témata článku: Acer Aspire, Always, Aspire, Green, Home Design, Timeline, Ultrabook, Běžný uživatel, Nejnovější technologie, Acer chlazení, Rychlý SSD, Řada Aspire, Dlouhá životnost, Běžný smartphone

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí