Acer představuje MG3001-P Media Gateway: Převratné zařízení pro nový digitální domov

PRAHA, 9. listopadu 2005. Společnost Acer, třetí největší dodavatel osobních počítačů v oblasti EMEA, tzn. v Evropě, na Středním východě a v Africe (zdroj: firma Gartner za 2. čtvrtletí 2005), dnes představila zařízení MG3001-P Media Gateway. Tento přístroj je výsledkem úsilí společnosti Acer o vývoj technicky progresivních a spolehlivých zařízení, která by sblížila světy digitální a spotřební techniky.
Acer představuje MG3001-P Media Gateway: Převratné zařízení pro nový digitální domov

Acer MG3001-P Media Gateway je univerzální zařízení, které umožňuje uživatelům propojit různé přístroje v domácnosti, které jsou určené pro zábavu, jako např. osobní počítače, televizor, hi-fi zařízení apod. Vzhledem k tomu, že zařízení Acer MG3001-P je připraveno k připojení k síti Ethernet a WiFi, usnadňuje komunikaci a umožňuje okamžitě a bezdrátově zapojit do digitálního prostředí další zdroje zábavy.

Zařízení Acer MG3001-P, které tvoří srdce domácího digitálního světa, je vybaveno porty pro připojení veškerých digitálních přístrojů včetně výstupu SCART out pro připojení televizoru, kompozitním výstupem, výstupem S-video, komponentním výstupem, koaxiálním a optickým zvukovým výstupem S/PDIF a dále portem USB 2.0 na předním panelu pro připojení videokamer a digitálních fotoaparátů nebo jiných paměťových zařízení. Zařízení Acer MG3001-P je dodáváno s integrovaným portem 802.11b/g nebo RJ-45 (Ethernet 10/100) pro připojení ke směrovači DSL či domácímu osobnímu počítači.

Acer MG3001-P Media Gateway plně podporuje audio soubory (LPCM, MP3, WMA7/8/9, WAV), videostreaming (MPEG1/2/4, DivX, XViD, WMV9, Quicktime, podpora MPEG2 s vysokým rozlišením (až 1080i), MPEG4 (720p) a WMV9 (720p)), jakož i formáty obrázků JPEG, TIFF BMP, GIF, PNG.
Nové zařízení odstraňuje problém s kompatibilitou mezi nespočtem používaných mediálních formátů, a tedy rozšiřuje možnosti domácí digitální zábavy.


Jednotlivé funkce přístroje Acer MG3001-P Media Gateway mohou být snadno aktivovány dálkovým ovladačem a menu zobrazené na fluorescenčním displeji povede uživatele při volbě zdrojů médií i na dálku přes celý obývací pokoj.

Elegantní design Acer MG3001-P Media Gateway představuje dokonalou rovnováhu mezi progresivní technikou a důmyslnou elegancí, a tedy ideálně doplňuje jakoukoli domácnost.

Acer MG3001-P Media Gateway odstraňuje bariéry mezi mediálními zdroji a zábavou, a tím mění představu domácího digitálního světa.

 

Acer MG3001-P Media Gateway bude v prodeji za cenu 6 990 Kč/8 990 SK bez DPH.

Váš názor Další článek: UPC nabízí vysokorychlostní internet za 45 korun

Témata článku: Gateway, Sumo, SCART, Suma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší