Acer představuje LCD televizor HD s úhlopříčkou 37“ s integrovaným zařízením Media Gateway

PRAHA, 22. února 2006. Acer, číslo 1 v prodeji značkových LCD displejů v západní Evropě (zdroj: údaje společnosti Bryan Norris Associates za 4. čtvrtletí 2005), dále rozšířila svou nabídku zařízení pro digitální domov o digitální LCD televizor Acer AT3705W-MGW s úhlopříčkou 37“ a integrovaným zařízením Media Gateway, který má nativní rozlišení 1080i.
Acer představuje LCD televizor HD s úhlopříčkou 37“ s integrovaným zařízením Media Gateway

LCD televizor AT3705W-MGW tvoří skutečné srdce nové koncepce domácí zábavy společnosti Acer, která nabízí uživatelům dokonalou rovnováhu mezi špičkovou technologií a moderním způsobem využívání televizorů. Integrované zařízení Media Gateway, k němuž lze připojit osobní počítač a které rovněž nabízí přístup na internet, umožňuje na televizoru Acer AT3705W-MGW sledovat filmy uložené v osobním počítači či prohlížet si snímky nebo poslouchat internetové rádio i zvukové soubory uložené v počítači buď integrovanými reproduktory, nebo na stávajícím domácím stereozařízení.

Televizor Acer AT3705-MGW, který je ideální pro příjem digitálního televizního vysílání s vysokým rozlišením i pro digitální multimediální zábavu, nabízí velmi ostrý obraz s nativním rozlišením “1080i Ready” (1920 x 1080) a kontrastním poměrem 800:1. Neobyčejně vysoká svítivost 550 nit (typická), vynikající hřebenový filtr, který
odděluje prvky Y (svítivost, černá a bílá) a C (sytost barvy, barva) obrazového signálu, spolu s propracovaným 3D adaptivním ovládáním dokazuje, že televizor Acer AT3705W-MG se vyznačuje vynikající kvalitou videosignálu, zatímco technologie Digital Luminance Transient Improvement (DLTI) a Digital Chroma Transient Improvement (DCTI) zaručují jasný obraz a úžasné barvy. Navíc velmi krátká doba odezvy (šedá - šedá) pouhých 16 ms spolehlivě potlačí zbytkový obraz.

Televizor přehrává signál HDTV a DVD či kvalitní televizní signál SDTV ve vynikající kvalitě, zatímco funkce 3:2/2:2 Pull Down Recovery dokáže přesně reprodukovat filmový obraz do nejmenšího detailu bez ztráty vizuálního účinku.

Integrovaná technologie WOW™
, která využívá technologie SRS® (Sound Retrieval System®) a BBE™ pro zlepšení 3D zvuku a výkonu v oblasti nízkých tónů spolu s vestavěnými reproduktory
15W+15W vytvářejí bohatý a naprosto úchvatný zážitek.

AT3705W-MGW je vybaven nejmodernější technologií Acer Empowering, což je uživatelsky příjemné softwarové řešení s intuitivním ovládáním, které pomáhá uživatelům optimálně využít výrobek Acer. Technologie Empowering, přístupná tlačítka „Empowering“ na dálkovém ovladači, umožňuje jediným stisknutím dosáhnout dokonalé rovnováhy výkonu při reprodukcí videosignálu a audiosignálu při sledování programů podle různých scénářů. Přizpůsobitelná svítivost, nastavení kontrastu a sytosti barev, jakož i jedinečná optimální korekce gama křivky zlepšují nedostatečně osvětlené scény, kompenzují ztmavování a zesvětlování barev a hloubku scény a tím přispívají k výrazně ostřejšímu vykreslení detailu. Navíc jedním stiskem tlačítka „Empowering“ můžete přepínat mezi televizními programy uloženými v seznamu oblíbených vysílačů.

Televizor AT3705W-MGW, který se vyznačuje novým designem výrobků Acer, dodá eleganci každému obývacímu pokoji. Nenápadný a současně elegantní vzhled zvýrazněný stříbrnočernou lesklou skříní propůjčuje LCD televizoru Acer 37” rafinovanou eleganci.

Univerzální televizor AT3705W-MGW je dodáván s vysokorychlostní čtečkou paměťových karet typu „5 v 1“, a tedy nabízí uživatelům digitálních fotoaparátů dokonalý způsob pro předvádění fotografií s vysokým rozlišením ve formátech JPEG, TIFF, BMP, GIF a PNG.
Čtečka je kompatibilní s kartami Compact Flash I/II, Multi Media Card, Memory Stick, Memory Stick Pro a SD.


Nový LCD televizor Acer podporuje analogové i digitální televizní vysílání, neboť je vybaven dvěma tunery (digitálním a analogovým) a dále nabízí úplnou kompatibilitu se systémy teletextu PAL a SECAM, jakož i neobyčejně flexibilní režimy Picture In Picture a Picture By Picture.  

Nový LCD televizor Acer nabízí dokonalý obraz s úhly pohledu 176° a vyznačuje se ergonomickým provedením, které je doplněno velkým množstvím funkcí ve spojení s úplným souborem digitálních a analogových videovstupů pro snadné připojení stávajících audio a videozařízení, a to včetně 4x SCART, AV, PC D-sub, DVI, HDMI, SPDIF out a PC Audio-in, a tedy může přijímat obrazový signál z pozemních vysílačů, satelitu, kabelové televize, videorekordéru, DVD přehrávače, počítačů i herních konzolí - a navíc i z digitálních fotoaparátů a videokamer, dáváte-li přednost okamžité zábavě.

Na LCD televizory Acer AT3705W-MG je poskytována dvouletá on-site záruka.

Váš názor Další článek: Specifikace nové grafické karty GeForce 7900GT a GTX známy

Témata článku: Light, Televizory 32, Univerzální reproduktor, SD Card, Nenápadný design, Lcd herní konzole, Integrovaná čtečka, Teletext, SCART, Televizory, Memory Stick, Elegance, Příjemný stisk


Určitě si přečtěte

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

** Apple dnes představuje novinky ** Tradiční keynote v rámci konference WWDC probíhá jen online ** Nové operační systémy, ale i něco navíc

David Polesný | 109

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 31

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 122


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11