Acer představuje dva nové LCD televizory s plochou obrazovkou

PRAHA, 16. března 2005. Společnost Acer, největší dodavatel notebooků v oblasti EMEA, tzn. v Evropě, na Středním východě a v Africe* a vedoucí výrobce samostatných LCD monitorů v západní Evrop
  • ě
  • , dále rozšířila svou nabídku přístrojů pro domácí zábavu o jedinečnou novou řadu LCD televizorů s plochou obrazovkou. Účelem je odstranit rozdíly mezi digitálními přístroji a nabídnout progresivní TFT technologie, inovativní design a vynikající ergonomii výrobků Acer pro novou koncepci digitálního domova.
Acer představuje dva nové LCD televizory s plochou obrazovkou

Dva tenké a elegantní modely - 26” Acer AL2671W a 32” Acer AT3201W – představují výsledek nepřetržitého vývoje zaměřeného na oblast domácí zábavy. Společnost Acer zcela opustila konvenční přístup k běžným domácím televizorům a nabízí pro domácí kino i další použití technologii příští generace, která se vyznačuje novým elegantním vzhledem, živým obrazem, výjimečným zvukem a snadným ovládáním, jakož i nespočtem inovativních multimediálních funkcí, jimiž se odlišuje od konkurenčních výrobků.

Oba modely, které svým designem dodají nádech vytříbené elegance i těm nejstylovějším domácnostem, jsou vybaveny mnoha funkcemi pro zlepšení obrazu, zajišťujícími skutečně jedinečnou podívanou, jako např. adaptivní odstranění prokládání 3D Motion, které nabízí výjimečnou kvalitu obrazu, a hřebenovým filtrem 2D/3D, který odděluje prvky Y (jas, černá a bílá) a C (sytost barvy, barva) obrazového signálu a analyzuje každý snímek s ohledem na dosažení ještě dalšího zvýšení kvality obrazu. Navíc funkce nelineární změny velikosti obrazu a tvaru zajišťují jasný přechod mezi normálním, širokoúhlým, panoramatickým a náhledovým režimem.

Nový LCD televizor Acer nabízí dokonale jasný obraz s úhly pohledu 170°, které umožňují celé rodině sledovat televizi v naprostém pohodlí. V režimech PIP a PBP je možné sledovat digitální obrazový signál z jakéhokoli zdroje, včetně televize, filmů na DVD, osobního počítače, videokamery, videohry či z jiného digitálního zařízení připojeného k televizoru.

LCD televizor 32” Acer přináší rovněž naprostou novinku v oblasti domácí zábavy -  vysokorychlostní čtečku paměťových karet typu “6 v 1”, která nabízí vlastníkům digitálních fotoaparátů dokonalý způsob prohlížení fotografií s vysokým rozlišením. Čtečka je kompatibilní s kartami Compact Flash I/II, Smart Media, SD, Multi Media Card, Memory Stick a Memory Stick Pro.

LCD televizor Acer je plně kompatibilní s teletextem PAL a SECAM, který přináší aktuální informace o televizních programech, zprávy, přehledy finančních trhů, komentáře, recenze, informace o koncertech a divadelních představeních a samozřejmě titulky.

Elegantní dálkový ovladač LCD televizoru Acer je navržen především s ohledem na optimální používání a ovládání prostřednictvím barevného menu na obrazovce, které umožňuje rychlé nastavení a obsluhu.

LCD televizor Acer má hluboký a bohatý zvuk díky integrované technologii WOW™ která podstatným způsobem zvyšuje kvalitu monofonního i stereofonního zvuku. WOW™ využívá spojení technologií SRS®, TruBass® a FOCUS® pro zajištění 3D zvuku, zvýraznění hlubokých tónů a rozšíření zvukového pole.

Televizory Acer AL2671W a 32” Acer AT3201W přinášejí příznivcům domácí zábavy do pohodlí domova nejpřevratnější novinku v dějinách televize, která se vyznačuje jedinečným, elegantním a zcela fascinujícím provedením.

Na LCD televizory Acer je poskytována dvouletá záruka.

Společnost Acer patřící mezi deset největších světových dodavatelů značkových osobních počítačů vyvíjí a dodává snadno ovladatelná a spolehlivá řešení IT, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život. V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, má 7 800 zaměstnanců a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. V roce 2003 činily tržby skupiny 4,9 miliard USD. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Váš názor Další článek: Yahoo testuje novou službu pro vzájemnou komunikaci

Témata článku: Televizory, Televizory smart, Pipa, Focus, Elegance, SD Card, Teletext, Domácí kina, Elegantní počítač, Domácí kino, Zábava, Memory Stick, Televizory 32, 3d televizory, Digitální televize, Kvalita obrazu, Novinka Acer, Digitální fotoaparáty recenze


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky