Acer představuje Aspire One 756

Acer představuje Aspire One 756

Aspire One 756, který spojuje neobyčejně tenké provedení a nízkou hmotnost s optimálním výkonem, je dokonalý společník na cesty, s nímž zažijete fantastickou zábavu anebo můžete pracovat, kdekoli chcete. Navíc se můžete spolehnout na delší výdrž baterie.

Počítač s tloušťkou cca 1“, hmotností jen 1,40 kg a kompaktním tvarovým faktorem (29,5 cm, resp. 11.6") je dostatečně tenký a lehký, abyste ho mohli neustále nosit s sebou a pracovattak, jak potřebujete. Netbooky jsou nabízeny ve čtyřech barevných odstínech - stříbrném Dewdrop, červeném Ladybug Red, černém Ash Black a modrém Feather Blue, a tedy jejich úžasný vzhled dokonale doplňuje jedinečné schopnosti. Hladký povrch přispívá k pohodlnému přenášení a zaoblené provedení přináší osvěžení do této řady netbooků.

Klávesnice standardní velikosti typu chiclet se širokými klávesami usnadňuje psaní a vyznačuje se lepší odezvou, a tedy vyžaduje menší námahu a zvyšuje produktivitu.

Aspire One 756, který je osazen procesory Intel® Celeron® či Intel® Pentium®, čipsetem Mobile Intel® HM70 Express a grafikou Intel® HD Graphics se 128MB vyhrazenou systémovou pamětí, představuje jedinečné spojení vynikajícího výkonu a nízké spotřeby. Nabízí multitasking pro každodenní použití i úžasný obraz s jedinečnými barvami.

Klepněte pro větší obrázek

Notebook Aspire One 756 je vybaven připojením Wi-Fi s podporou technologie Acer SignalUp™, která zajišťuje kvalitnější vysílání a příjem, volitelnými rozhraními Bluetooth® 4.0 a Fast Ethernet LAN. Je tedy dokonale vybaven, aby vám umožnil spojení se všemi, na nichž vám záleží.

Vestavěnou webovou kameru Acer HD CrystalEye a digitální mikrofon využijete k chatování, fotografování anebo videokonferencím, kdykoli máte chuť se spojit se světem. Multiformátová čtečka paměťových karet usnadňuje sdílení oblíbených snímků.

Na panelu Acer CineCrystal s vysokým jasem, podsvíceném LED diodami, s HD rozlišením 1366x768 a poměrem stran 16:9 si dokonale vychutnáte obsah v nejvyšší kvalitě ve vysokém rozlišení. Pokud chcete sledovat oblíbené filmy nebo hrát hry na velkém displeji, port HDMI zajišťuje pohodlné připojení k nejnovějším systémům s vysokým rozlišením jediným propojovacím kabelem.

Díky použitým dílům s nízkými nároky na spotřebu energie dokáže Aspire One 756 prodloužit dobu, po níž se obejdete bez kabelů, i sledování digitální zábavy až na 4,2 hodiny. Výkonný, lehký a kompaktní Aspire One 756 představuje správný nástroj pro efektivní práci a snadnou komunikaci doma i na cestách.

Další článek: Kulturní last minute Navečer.cz nabízí nevyprodaná představení

Témata článku: Vestavěná kamera, Zaoblený díl, Nízká odezva, Aspire, Vestavěný mikrofon, Multitasking, Acer Aspire, Intel HD Graphics, Nízká spotřeba, Nízký jas, Nízký příjem, HDMI kabel, Acer Aspire One, Kabelové spojení, Nízké rozlišení, Vysoká spotřeba, One X

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší