Acer představil nový notebook TravelMate P6

Acer představil nový notebook TravelMate P6

Nový TravelMate P6 je navržen pro potřeby firemních uživatelů, kteří požadují odolný, bezpečný a výkonný notebook. Dostupný ve třech formátech 13.3", 14" a 15.6" bude nabízet dokonalou rovnováhu mezi výkonem, lepším zabezpečením a optimální ovladatelností.

Nové počítače řady Acer TravelMate P6 poskytují flexibilitu a ochranu, jaké vyžaduje nejnáročnější firemní prostředí, protože spojují vyšší úroveň zabezpečení, vynikající výkon a špičkovou grafiku s jedinečnou ovladatelností a delší výdrží baterie. Jsou zabezpečeny na několika úrovních a vybaveny integrovaným řešením správy a navrácení v případě krádeže, a tedy chrání investici uživatelů a snižují celkové náklady na vlastnictví (TCO). Notebooky s nejvyšším výkonem ve své třídě snadno zvládají nejnáročnější aplikace, a tedy zkracují návratnost investice (ROI). Představují ideální volbu pro firmu, která chce získat konkurenční výhodu.

Počítače řady TravelMate P6 využívají procesory třetí generace Intel® Core™ s technologiemi Intel® vPro a AMT 8.0, které usnadňují firemním či externím správcům IT správu veškerých firemních softwarových a hardwarových prostředků, a tedy mohou nabídnout firemním uživatelům přesně to, co potřebují. Je možné zotavit systém na dálku bez ohledu na instalovaný operační systém nebo jeho stav, a tak chránit firmu proti záludným softwarovým útokům.

Kancelářské činnosti využívají v současné době ve stále větší míře grafiku a multimédia, a proto také vyžadují odpovídající řešení. Vynikající obrazový výkon s bohatými barvami a ostrým obrazem zaručuje grafický procesor Intel® HD Graphics 4000, který podporuje video ve vysokém rozlišení, hladké přepínání mezi zdroji signálu při prezentacích, režim Windows extend desktop a editování v reálném čase na zobrazovací ploše.

Klepněte pro větší obrázek

Notebooky jsou ohroženy únikem dat a fyzickou krádeží mnohem více než stolní počítače, a proto profesionální uživatelé přikládají takovou důležitost bezpečnosti, protože jejich laptopy obsahují cenné informace a často nenahraditelná data. Uživatelská data a soubory jsou v laptopech TravelMate chráněny sadou nástrojů pro bezpečnost a správu Acer ProShield Security, která spojuje nejdůležitější funkce v jednotném uživatelském rozhraní.

Sada Acer ProShield chrání notebook proti nežádoucímu přístupu od úrovně BIOS po úroveň aplikací. Obsahuje autentizaci před zavedením operačního systému (PBA) s ochranou BIOS/pevného disku heslem, alternativní přihlášení k Windows vestavěným snímačem otisků prstů a hesly TPM pro ochranu dat. Kritické soubory mohou být zašifrovány a uloženy na vlastním “Osobním bezpečném disku” (PSD). Utilita File Shredder trvale odstraní z počítače nežádoucí soubory nebo složky bez možnosti obnovení. Snadná ovladatelnost je samozřejmostí. Acer ProShield obsahuje rovněž automatické řešení pro aktivní vzdálenou a průběžnou správu IT zařízení.

Řešení se snímačem otisků prstů Acer BioProtection s autentizací před zavedením operačního systému zajišťuje bezpečnost notebooku na první úrovni a zabraňuje neoprávněnému přístupu k systému s využitím špičkové biometrické technologie. Toto řešení spolu s technologií Trusted Platform Module (TPM) zaručuje neporušenost platformy klienta. TPM rovněž chrání pevný disk a hlásí události důležité z hlediska bezpečnosti. Acer Backup Manager jednoduše zálohuje data a soubory a tím chrání důležité údaje pro případ nehody nebo selhání systému. Acer eRecovery Management zajišťuje obnovení dat v případě potřeby, a tedy uživatel může zůstat za všech okolností zcela klidný.

Notebooky řady TravelMate P6 jsou vybaveny spolehlivými řešeními, která ho chrání v případě krádeže: Technologie Intel Anti-Theft je bezpečnostní mechanismus založený na hardware určený k ochraně počítače i v případě ztráty nebo odcizení. Řešení Absolute Data Protection (ADP) společnosti Absolute Software usnadňuje uživatelům nalezení ztraceného či odcizeného počítače. Spojení těchto technologií umožňuje vymazat soubory na dálku či zablokovat odcizený notebook až do převzetí a rovněž zjistit místo, na němž se notebook nachází.

Nový TravelMate může být rovněž používán s dokovací stanicí Acer ProDock se vstupy a výstupy včetně např. portů USB 3.0/2.0, Display Port, DVI, HDMI či VGA. Dokovací stanice, která se vyznačuje ergonomickým designem, zaručuje bezpečné a jednoduché vedení kabelů a současně zlepšuje univerzální využití a mobilitu. Kompaktní stanici Acer ProDock lze snadno umístit na jakékoli místo a připojit k počítači jediným konektorem.

Notebooky řady TravelMate P6 jsou spolehlivě chráněny proti rizikům života na cestách. Odolná konstrukce šasi s rámem ze slitiny hořčíku a hliníku rovnoměrně přenáší všechny vnější síly a odolává extrémním tlakům. Závěs z kovové slitiny se zesílenou cívkou se vyznačuje velmi vysokou pevností a funkce Autolock zajišťuje spolehlivé zavření víka a tím chrání LCD displej.

Design nových notebooků TravelMate okamžitě zaujme vysokou kvalitou zpracování a profesionálním vzhledem. Elegantní linie a tenký profil vyvolávají představu efektivity a nadčasového stylu.

Další článek: Amazon se chystá fušovat do map, koupil UpNext

Témata článku: Notebooky, Laptop, Vysoké zabezpečení, DisplayPort, Profesionální grafik, Intel HD Graphics, Vysoký výkon, Firemní data, Notebook Acer, Nejnáročnější uživatel, Extrémní systém, Obrazový vstup, Vysoká bezpečnost, Důležitý soubor, Profesionální notebook, Dokovací konektor, Celkový únik, Nový únik, Hliníkové šasi, Vysoká úroveň, Úroveň, Spolehlivá volba, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 35

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 44

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor