Acer míří na vrchol s lyžařským šampiónem Aksel Lundem Svindalem

Acer míří na vrchol s lyžařským šampiónem Aksel Lundem Svindalem

Aksel Lund Svindal je norský šampión ověnčený mnoha medailemi, který mimo jiné dvakrát vyhrál Světový pohár v alpském lyžování v letech 2007 a 2009.

Společnost Acer, jako TOP sponzor zimních olympijských her 2010 ve Vancouveru, je hrdá, že může sponzorovat lyžařskou hvězdu, která vždy na horských svazích usilovala o ty nejlepší výsledky.

Aksel Lund Svindal se narodil 26. prosince 1982 v Lørenskogu nedaleko Osla a od mládí miloval hory a sport. Právě nadšení spolu s pevným odhodláním mu pomohly nejen dosáhnout vynikajících úspěchů, ale také překonat následky hrozivého pádu, k němuž došlo při závodu v Beaver Creek (USA) v listopadu 2007.

Po jednoleté vynucené nepřítomnosti se na konci roku 2008 vrátil ve hvězdné formě. Silná vůle a intenzivní trénink dovedly Svindala až k druhému vítězství ve světovém poháru 14. března 2009 ve švédském Aare.

“Acer je ambiciózní firma. Líbí se mi, jakým způsobem se chce stát světovou jedničkou,” prohlásil Aksel Lund Svindal k partnerství, které bylo uzavřeno v roce 2007. “Vím, že společnost Acer je důležitým partnerem nejvýznamnějších motoristických závodů. Vždycky jsem chtěl partnera, který by byl spojen s těmi nejskvělejšímisporty. Navíc jsem měl notebook Acer, s kterým jsem byl velmi spokojen. Z toho důvodu jsem se obrátil na společnost Acer Norsko a po několika příjemných setkáních jsme zahájili spolupráci.”

“Jsem nadšený uživatel počítačů a internetu,” dodal Svindal. “Od doby, co hodně cestuji, si do určité míry "ukládám” život do počítače, který mám neustále s sebou. Používám ho k práci i k zábavě a také si na něm analyzuji závody. Navíc na něm pravidelně spravují svoje webové stránky www.aksellundsvindal.com. Pokud bych neměl kolem sebe techniku, cítil bych se jako ztracený, jako úplně odtržený od zbytku světa."

Společnost Acer pevně věří v hodnoty, které sport rozvíjí - v neutuchající úsilí zaměřené na nejvyšší výkony, které je založeno na vášni, oddanosti, flexibilitě a odhodlání, a to všechno jsou vlastnosti charakteristické pro Svindala.

Širokou spolupráci, jíž společnost Acer navázala se sportovními týmy, završila smlouva s olympijským hnutím, která platí pro olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010 a v Londýně v roce 2012. Olympijské hry představují vrchol pro všechny sportovce, jakož i výraz hodnot, které jsou vlastní sportu i technice: obratnost a vášeň, soudržnost a vytrvalost, rozmanitost a rovnost.

Témata článku: Určitá forma, Nadšení, Důležité partnerství, Vancouver, Sporty, Sportovec, Nejvyšší hora, Oslo

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje