Acer míří na vrchol s lyžařským šampiónem Aksel Lundem Svindalem

Acer míří na vrchol s lyžařským šampiónem Aksel Lundem Svindalem

Aksel Lund Svindal je norský šampión ověnčený mnoha medailemi, který mimo jiné dvakrát vyhrál Světový pohár v alpském lyžování v letech 2007 a 2009.

Společnost Acer, jako TOP sponzor zimních olympijských her 2010 ve Vancouveru, je hrdá, že může sponzorovat lyžařskou hvězdu, která vždy na horských svazích usilovala o ty nejlepší výsledky.

Aksel Lund Svindal se narodil 26. prosince 1982 v Lørenskogu nedaleko Osla a od mládí miloval hory a sport. Právě nadšení spolu s pevným odhodláním mu pomohly nejen dosáhnout vynikajících úspěchů, ale také překonat následky hrozivého pádu, k němuž došlo při závodu v Beaver Creek (USA) v listopadu 2007.

Po jednoleté vynucené nepřítomnosti se na konci roku 2008 vrátil ve hvězdné formě. Silná vůle a intenzivní trénink dovedly Svindala až k druhému vítězství ve světovém poháru 14. března 2009 ve švédském Aare.

“Acer je ambiciózní firma. Líbí se mi, jakým způsobem se chce stát světovou jedničkou,” prohlásil Aksel Lund Svindal k partnerství, které bylo uzavřeno v roce 2007. “Vím, že společnost Acer je důležitým partnerem nejvýznamnějších motoristických závodů. Vždycky jsem chtěl partnera, který by byl spojen s těmi nejskvělejšímisporty. Navíc jsem měl notebook Acer, s kterým jsem byl velmi spokojen. Z toho důvodu jsem se obrátil na společnost Acer Norsko a po několika příjemných setkáních jsme zahájili spolupráci.”

“Jsem nadšený uživatel počítačů a internetu,” dodal Svindal. “Od doby, co hodně cestuji, si do určité míry "ukládám” život do počítače, který mám neustále s sebou. Používám ho k práci i k zábavě a také si na něm analyzuji závody. Navíc na něm pravidelně spravují svoje webové stránky www.aksellundsvindal.com. Pokud bych neměl kolem sebe techniku, cítil bych se jako ztracený, jako úplně odtržený od zbytku světa."

Společnost Acer pevně věří v hodnoty, které sport rozvíjí - v neutuchající úsilí zaměřené na nejvyšší výkony, které je založeno na vášni, oddanosti, flexibilitě a odhodlání, a to všechno jsou vlastnosti charakteristické pro Svindala.

Širokou spolupráci, jíž společnost Acer navázala se sportovními týmy, završila smlouva s olympijským hnutím, která platí pro olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010 a v Londýně v roce 2012. Olympijské hry představují vrchol pro všechny sportovce, jakož i výraz hodnot, které jsou vlastní sportu i technice: obratnost a vášeň, soudržnost a vytrvalost, rozmanitost a rovnost.

Další článek: Deset nejnebezpečnějších olympioniků na internetu

Témata článku: Oslo, Sporty, Nejvyšší hora, Určitá forma, Vancouver, Důležité partnerství, Sportovec, Nadšení


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky