Acer ICONIA Tab W500: To nejlepší z osobních počítačů i z tabletů

Acer ICONIA Tab W500: To nejlepší z osobních počítačů i z tabletů

Relaxace a produktivita, zábava a práce. Naše životy mají mnoho různých rovin, které se vzájemně prolínají. Zařízení, která používáme, by tedy měla být stejně flexibilní a schopná plnit několik úloh najednou, aby nám umožnila sledovat a sdílet obsah anebo podle potřeby pracovat.

Právě z toho důvodu společnost Acer vytvořila tablet ICONIA TAB W500 s inovativním designem, který jedinečným způsobem sbližuje oba světy: tablet a osobní počítač.

Klepněte pro větší obrázek

ICONIA TAB W500 spojuje vlastnosti, které se zdají neslučitelné – uživatelsky příjemné ovládání tabletu se známými řešeními osobního počítače, a tedy umožňuje uživatelům bavit se nebo pracovat doma i na cestách tak, jak potřebují. ICONIA TAB W500 propojuje světy zábavy a pracovního využití.

Jak? Acer ICONIA TAB W500 je 10,1” tablet s vícedotykovým displejem, který je doplněn dokovací klávesnicí standardní velikosti typu „chiclet”. Označit Acer ICONIA TAB W500 za obyčejný tablet by však bylo příliš zjednodušující. Zatímco displej s vysokým rozlišením a optimalizovaný zvuk Dolby® představují synonymum vynikající zábavy, šikovnou dokovací klávesnici oceníte při práci.

Acer ICONIA TAB je ideální zařízení pro uživatele, kteří touží po jedinečném dotykovém ovládání, ale současně se ještě nechtějí úplně vzdát klávesnice. Klávesnici standardní velikosti typu „chiclet“ s dvojí funkcí lze využít i jako dokovací stanici. Vyznačuje se optimální ergonomií i mnoha možnostmi připojení a dále je vybavena ukazovacím zařízením Acer FineTrack™se dvěma tlačítky pro pohodlnou navigaci, portem Ethernet pro rychlý přístup k internetu a portem USB pro externí zařízení.

Acer ICONIA TAB W500 vás bude průběžně informovat o dění na sociálních sítích a o nejnovějších událostech, umožní vám kontrolovat elektronickou poštu i sledovat filmy, upravovat prezentace anebo hrát zábavné hry založené na dotykovém ovládání.V tom spočívá jedinečnost vícedotykového tabletu, k jehož proměně v osobní počítač stačí dokovací stanice.

Klepněte pro větší obrázek

K veškerým dotykovým funkcím tabletu ICONIA TAB W500 získáte přístup prostřednictvím hlavního ovládacího prvku Acer Ring. Snadno ho aktivujete jednoduchým chňapavým gestem, jímž okamžitě vyvoláte nabídku všech speciálních funkcí a dotykových aplikací, které jsou předinstalovány v tabletu Acer ICONIA TAB W500.

Acer Ring obsahuje následující utility: Clean Disk ke správě a optimalizaci diskového prostoru, Snipping Tool k rychlé volbě, označení a vystřižení snímků obrazovky, Device Control k přesnému nastavení tabletu, Camera k aktivaci webové kamery Acer Crystal Eye, Calculator a Game ke spuštění her uložených na Acer ICONIA TAB W500.

Acer Ring je doplněn několika záložkami AppCards určenými k výběru a spuštění užitečných dotykových aplikací:

  • TouchBrowser zajišťuje snadnější ovládání a umožňuje pouhými konečky prstů hledat, otvírat, měnit velikost či volit obsah na webových stránkách.
  • SocialJogger
  • My Journal, kam můžete ukládat výstřižky z webových stránek. Výstřižky jsou dynamicky aktualizovány a zprostředkují nejnovější informace na webových stránkách, které vás zajímají.
  • Systém clear.fi je určen ke hledání, sdílení a přehrávání oblíbené hudby, prohlížení fotografií a sledování videa.

Systém sdílení médií Acer clear.fi zprostředkuje přístup k multimediálnímu obsahu v celé domácnosti. clear.fi a port HDMI umožňují streamovat a sledovat multimédia uložená na Acer ICONIA TAB W500 na jakémkoli zařízení, které je vybaveno technologií clear.fi a je zapojeno do domácí sítě.

Acer ICONIA TAB s operačním systémem Windows 7 je vybaven procesorem AMD C-50 a grafikou AMD Radeon™ HD6250, a tedy zaručuje sledování videí a hraní her v jedinečné kvalitě. Snadnou komunikaci zajišťuje několik způsobů připojení včetně Wi-Fi, 3G (u vybraných modelů) a Bluetooth® 3.0. Tablet je dále vybaven dvěma webovými kamerami Acer Crystal Eye 1.3MP vpředu a vzadu, které využijete nejen při videochatování na webu nebo videohovorech s přáteli, ale také vám umožní natáčet video ve vysokém rozlišení a sdílet je na Facebooku nebo YouTube.

Další článek: Google Offers: Google podlehl slevovému šílenství

Témata článku: Sdílení videa, Pohodlná práce, Šikovná aplikace, Klávesnice k tabletu, Clean, Standardní klávesnice, Camera, Acer Iconia, Crystal, Zábavný prvek, Ring, Webová kamera, Vysoký obsah, Rychlý port, Rychlý přístup, Nejprodávanější tablety na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky