Acer ICONIA TAB A500: Dokonalý dotykový zážitek v HD

Acer ICONIA TAB A500: Dokonalý dotykový zážitek v HD

Mobilita a inovace, které vždy tvořily součást genetické výbavy společnosti Acer, nyní našly výraz v novém 10,1” tabletu Acer ICONIA TAB A500, který je určen k dokonalé zábavě, protože nabízímultimédia, hraní her a surfování na webu ve stejné kvalitě jako domácí osobní počítač a navíc i jedinečné ovládání prostřednictvím vícedotykové technologie.

Tenký, šikovný tablet ICONIA Tab A500 s mnoha inovativními funkcemi je vybaven nejnovějším vysoce intuitivním operačním systémem Google Android 3.0 “Honeycomb”, který představuje novou verzi platformy Android optimalizovanou přímo pro tablety a ve spojení se zcela novým uživatelským rozhraním Acer zaručuje naprosto jedinečnou úroveň interaktivity.

Klepněte pro větší obrázek

Navíc předinstalovaný systém Acer clear.fi pro sdílení médií umožňuje snadno připojit tablet k domácí síti clear.fi a jednoduše vyhledávat, přehrávat a sdílet multimédia v domácí síti a okamžitě předávat aktuální informace ze sociálních sítí.

Tablet navržený pro multimediální zábavu je vybaven 10,1” displejem s vysokým rozlišením,barevným kontrastem a širokým úhlem pohledu, který zajišťuje vysokou přesnost podání barev, a tedy lepší vizuální zážitek při pohledu z různých úhlů, aumožňuje uživatelům hrát nebo sdílet video ve vysokém rozlišení s přáteli i na cestách.Port HDMI s podporou 1080p umožňuje sledovat multimediální obsah v plném vysokém rozlišení i na velké televizní obrazovce nebo monitoru.

10,1” tablet s kapacitním vícedotykovým displejem zaručuje pohodlné sledování z každého úhlu. Hliníkové šasi vypadá a působí úžasně a povrchové provedení s vysokým leskem a vzorem rytým laserem upoutá jemnou rafinovaností. Přes svou tloušťku pouhých 13,3 mm má dostatečný výkon, abyste se mohli bavit i pracovat kdekoli.

Jednou z nejlepších funkcí tabletu je však možnost hraní špičkových arkádových her ve vysokém rozlišení i náročných online 3D her díky vícedotykovému displeji a gyrometrickému ovládání, a tedy zaručuje zábavu na úrovni srovnatelné jedině s nejlepšími herními konzolemi.

Acer ICONIA TAB A500 je vybaven dvoujádrovým procesorem NVIDIA® Tegra 2 - prvním mobilním dvoujádrovým procesorem, který umožňuje až dvojnásobně rychlejší surfování na internetu, a tedy zaručuje nejlepší zážitky na webu, a dále úžasnou grafikou zajišťující jedinečný obraz ve vysokém rozlišení, hraní 3D her i her v kvalitě srovnatelné s konzolí a přehrávání multimédií kdekoli díky grafickému procesoru s ultranízkou spotřebou energie (ULP) NVIDIA® GeForce®s podporou Flash 10.1. Navíc si můžete vychutnat filmy, fotografie apod. na velké televizní obrazovce v nejvyšší kvalitě v plném rozlišení 1080p.

Široká nabídka připojení včetně Wi-Fi, 3G či Bluetooth®2.1 rozšiřuje možnosti komunikace na cestách a umožňuje vám zůstat ve styku se všemi, na nichž vám záleží. Zadní 5MP kamera a přední HD kamera jsou ideální pro nahrávání videa, videochatování či fotografování a odesílání snímků na Facebook, YouTube či Picasa. Lze ji rovněž využít jako snímač čárového kódu.

Dell XPS 15z: prý nejtenčí patnáctka na světě

Témata článku: Zábava, Nejlepší síť, Dostatečná úroveň, Nový laser, Tenký film, Nejlepší cesta, Vysoké rozlišení, Ideální laser, Stejný vzor, Acer Iconia, Dokonalé rozhraní, Televizní obrazovka, Hero, Široký úhel, Jemné rozlišení, Hraná hra, Vysoká úroveň, Hraní, Vysoký kontrast, Vysoká kvalita, Hliníkové šasi

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší