Acer Aspire T135: Jednoduchý a spolehlivý osobní počítač do domácnosti

PRAHA, 10. února 2006. Společnost Acer, třetí největší dodavatel osobních počítačů v oblasti EMEA, tzn. v Evropě, na Středním východě a v Africe (zdroj: údaje společnosti Gartner za 4. čtvrtletí 2005), v nedávné době posílila svou nabídku v segmentu spotřebních osobních počítačů rozšířením řady Aspire o model Acer Aspire T135. Tento počítač je určen pro sektor školství, kde jsou zapotřebí spolehlivé osobní počítače s nezbytnými technologiemi pro zajištění nejvyšší produktivity za nízkou pořizovací cenu, jakož i pro uživatele, kteří potřebují solidní výkon, soubor funkcí se snadným ovládáním a snadnou rozšiřitelnost.
Acer Aspire T135: Jednoduchý a spolehlivý osobní počítač do domácnosti

Všechny osobní počítače Acer Aspire T135 jsou osazeny procesory AMD Sempron™, které mají dostatečný výkon pro provádění domácích i kancelářských aplikací, čipsetem VIA K8M800 a integrovanou grafickou kartou VGA pro dosažení optimálního výkonu i pro multimédia. Technologie, které nabízí Acer Aspire T135, zbavují uživatele starostí o současné i budoucí schopnosti počítače.

Paměť nového Acer Aspire T135 s kapacitou až 2 GB (s podporou DDR 266/333/400 MHz SDRAM) umožňuje provádět současně několik aplikací s vysokými nároky na procesor, což ocení uživatelé při práci i hraní náročnějších her, přičemž nabízené vysokokapacitní pevné disky S-ATA s min. Velikostí 80 GB mají dostatek místa pro uložení důležitých dat. Volitelná optická mechanika DVD-RW Dual, kombinovaná mechanika DVD/CD-RW či DVD-ROM je vhodná pro sledování filmů, vypalování DVD disků a stahování fotografií a souborů.

Integrovaná zvuková karta kompatibilní s MS Sound spolu se dvěma stereofonními reproduktory Acer (u vybraných modelů) nabízí vynikající kvalitu zvuku. Audiokonektory pro sluchátka, mikrofon a konektor line-in umístěné vpředu i vzadu usnadňují připojení externích audio periferií. Osm portů USB 2.0 (dva vpředu, dva na základní desce a čtyři vzadu) umožňuje připojit nejrůznější externí periferní zařízení. Port Ethernet (RJ-45) zprostředkuje rychlý přístup k internetu prostřednictvím sítě LAN. Paralelní a sériové porty jsou určeny pro připojení starších periferních zařízení.

Standardní USB čtečka typu „9 v 1“ a osm portů USB 2.0 umožňují používat počítač Aspire T135 jako komplexní domácí digitální hub. Aspire T135 je nápadný osobní počítač, který představuje vhodný doplněk domácího i kancelářského interiéru. Osobní počítač Aspire T135, který se vyznačuje provedením, které odráží princip "inovativní jednoduchosti." Hladké linie a módní křivky spolu s černostříbrným provedením počítače Aspire T135 dodají styl každému obytnému pokoji.

Integrovaná technologie Acer Empowering nabízí uživatelům rychlý přístup k často používaným funkcím a nastavením, a umožňuje tak snadno dosáhnout vyšší produktivity a zvyšuje uživatelské pohodlí.

Všechny osobní počítače Acer Aspire T135 jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem  Microsoft® Windows® XP Home a standardní sadou softwaru: Norton Antivirus®, Adobe® Acrobat® Reader®, CyberLink PowerDVD a NTI CD Maker™, který umožňuje vypálit disk v optické mechanice jediným kliknutím.

Na počítače Acer Aspire T135 je poskytována jednoletá záruka typu mail-in.


Acer – profil společnosti
Společnost Acer patří mezi pět největších dodavatelů značkových osobních počítačů na světě. Navrhuje a nabízí snadno ovladatelná a spolehlivá IT řešení, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976,  má v současné době 5600 zaměstnanců a a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. Tržby za rok 2004 jsou odhadovány na 6,8 miliard US$. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Incorporated. Microsoft a Windows jsou registrované obchodní značky společnosti Microsoft Corporation. Intel a Pentium jsou registrované obchodní značky společnosti Intel Corporation. AMD, logo AMD se šípem, AMD Athlon, AMD Sempron, AMD PowerNow! a jejich kombinace jsou obchodní známky společnosti Advanced Micro Devices, Inc. HyperTransport je licencovaná obchodní známka konsorcia HyperTransport Technology. Ostatní obchodní značky, registrované obchodní značky a/nebo servisní značky, které jsou vytištěny nebo uvedeny jiným způsobem, jsou majetkem příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Roadmapa Intelu: Conroe bude uveden ve třetím čtvrtletí

Témata článku: Microsoft, Windows, Elektronická sluchátka, USB Hub, Registrovaný uživatel, Zvukový profil, Současné stahování, Registrovaná karta, Acer Aspire, Aspire, Vhodný uživatel, Současná značka, Cyberlink, Rychlý port, Osobní profil


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu