Acer Aspire S7 Ultrabook: Ikonický design a vynikající prožitek

Acer Aspire S7 Ultrabook: Ikonický design a vynikající prožitek

Vývoj nové řady špičkových přenosných počítačů Acer Aspire S7 Ultrabook™, které definují nové standardy pro design a uživatelský prožitek, začal od úplné nuly. Tyto počítače posouvají mobilní využití o další krok vpřed a přidávají ke spojení výkonu a atraktivního vzhledu uživatelsky příjemné dotykové ovládání, které využije i nové možnosti Windows® 8.

Počítače Aspire S7 Ultrabook™ jsou nabízeny ve dvou velikostech 13.3" a 11.6". Oba modely se vyznačují stejnými jedinečnými vlastnostmi, které zaručují vynikající uživatelský prožitek. Mají unifikované elegantní hliníkové šasi, které je výjimečně tenké a lehké, avšak přesto dostatečně odolné, aby vydržely běžné opotřebení při každodenním používání. Moderní a rafinovaný vzhled dodává 13.3" modelu lesklé víko vytvarované ze skla Gorilla Glass 2.

Oba modely jsou vybaveny desetibodovým dotykovým displejem s Full HD rozlišením. Displej zaručuje ostrý obraz s přesným podáním detailů při promítání filmů i hraní her a současně nabízí přesnější dotykové ovládání. K lepší funkci dotykového ovládání přispívá nové dotykové rozhraní Acer Ring vyvinuté společností Acer, které umožňuje rychlé prohlížení webových stránek, přehrávání hudby, prohlížení fotografií, videí a dokumentů. Rozhraní Acer Ring je zcela podřízeno obsahu, který je zobrazován přehledně a jasně.

Displej většího modelu lze otevřít pod úhlem 180°. Tato poloha je výhodnější ke sdílení obsahu a týmové spolupráci. Nabízí nové možnosti komunikace, které nejen zvyšují produktivitu, ale jsou také zábavnější. Až dvanáctihodinová výdrž baterie modelu 13.3", resp. až devítihodinová výdrž modelu 11.6" zaručují na jediné nabití celodenní produktivitu na vyžádání a spotřebu médií.Společnost Acer vyvinula inovativní chladicí systém Acer Twin Air. Nový systém zajišťuje účinné chlazení a optimální tepelný komfort a současně umožňuje dosáhnout nejvyššího výkonu jednotlivých dílů.

Řada S7 je dále vybavena klávesnicí se snímačem světla, která automaticky zjistí změněné světelné podmínky a přizpůsobí jim podsvícení kláves. Dotykové zařízení Acer, které je vhodnější z hlediska použití, je přesnější a celkově lépe ovladatelné, přispívá k vyšší produktivitě.

Tyto špičkové počítače jsou rovněž vybaveny funkcí Acer Green Instant On, která zajišťuje rychlé zavedení a spuštění operačního systému. Technologie Acer Always Connect umožňuje uživatelům připojit se k internetu téměř okamžitě a zprostředkuje přístup k jejich datům kdykoli a kdekoli.

Témata článku: Hliníkové šasi, Řada Aspire, Přesná poloha, Acer chlazení, Gorilla Glass 4, Prohlížení, Gorilla, Nejvyšší detail, Ring, Twin, Nový model, Elegantní počítač, Tenký film

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje