Acer Aspire RevoView: Nejlepší doplněk televizorů

Acer Aspire RevoView: Nejlepší doplněk televizorů

Stále více uživatelů chce ukázat rodinným příslušníkům a přátelům obsah své rostoucí digitální knihovny na velkoplošných televizních obrazovkách. Bohužel, fotografie, filmy, videa a hudba jsou však většinou roztroušeny v různých zařízeních – počítačích, USB jednotkách, přenosných přehrávačích, smartphonech, digitálních fotoaparátech a kamerách, a tak není vždy jednoduché je přenášet z jednoho zařízení na druhé, aby je mohli sledovat i ostatní.

Nový mediální přehrávač Aspire RevoView s vysokým rozlišením a podporou DLNA přehrává mediální obsah ze všech přístrojů splňujících standard DLNA, a tedy umožňuje sdílet a sledovat vaše digitální média. Síťové připojení, plné vysoké rozlišení 1080p a intuitivní ovládání umožňují předvádět digitální obsah na televizoru s vysokým rozlišením. Odpadá nutnost složitě nastavovat jednotlivá zařízení, vypalovat DVD anebo propojovat počítač s televizorem: Aspire RevoView lze jednoduše připojit k portu HDMI na televizoru a k reproduktorům s prostorovým zvukem, abyste dosáhli jedinečného zážitku ze zábavy.

Pokud chcete sledovat digitální obsah na televizoru, stačí provést čtyři jednoduché kroky:

  1. Uložte vytvořený nebo stažený obsah na USB paměťové zařízení či paměťovou kartu.
  2. Připojte USB zařízení k Aspire RevoView nebo zasuňte paměťovou kartu do slotu.
  3. Připojte Aspire RevoView k televizoru.
  4. A to je vše, co musíte udělat, abyste mohli sledovat na obrazovce televizoru obsah ve vysokém rozlišení!

Ale může to být ještě jednodušší.Aspire RevoView lze vybavit vnitřním výměnným3.5” pevným diskem, který usnadní přenášení médií. Jakmile zasunete nosič s pevným diskem do stolního počítače řady Aspire M model 2010, můžete snadno sdílet a předvádět obsah, který jste stáhli nebo vytvořili. RevoView tak vyplňuje mezeru mezi počítačem a světem zábavy.

Port Ethernet zajišťuje přímý přístup k internetu a umožňuje vám sledovat online video na YouTube anebo prohlížet si v pohodlí obývacího pokoje svou fotografickou prezentaci či snímky vašich přátel na portálech Flickr nebo Picassa.

Rozsáhlá podpora médií zaručuje zábavu bez omezení: Aspire RevoView umožňuje ukládat, přehrávat a sdílet média, aniž byste museli řešit problémy s kompatibilitou.

Uživatelsky příjemné rozhraní vám usnadňuje orientaci ve všech dostupných médiích i vyhledávání ve sbírkách hudebních skladeb, videí a fotografií. Obsah lze zobrazit po složkách či seznamech, třídit podle abecedy nebo data a dále vyvolat náhledy. Rozhraní rovněž umožňuje přehrávat obsah z USB paměťového zařízení, paměťových karet a optických disků.

Aspire RevoView je dodáván s dálkovým ovladačem s 26 tlačítky, který usnadňuje používání funkcí přehrávání médií na dálku a rychlou orientaci v uživatelsky příjemném mediálním centru. Hlavní funkce, jako videa, fotografie a hudba, jsou okamžitě přístupné vyhrazenými horkými klávesami.

Aspire RevoView lze také využít jako externí pevný disk USB, na nějž můžete ukládat rozrůstající se digitální knihovny anebo ho využívat jako záložní disk. Plně vybavený mediální přehrávač Aspire RevoView nabízí ideální spojení velké kapacity a kompaktního provedení se snadným ovládáním přehrávání.

Témata článku: Aspire, DLNA, Picasso, USB Disk, Kompaktní digitální fotoaparáty, Televizory, Televizory 32, Vysoké rozlišení, Zábava, Rozhraní HDMI, Obsah, Obývací pokoj, Vysoký obsah

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí