Acer Aspire One 722: Senzační multimediální zážitky

Acer Aspire One 722: Senzační multimediální zážitky

Nepřehlédnutelný design, elegantní styl a vše, co potřebujetek vynikající zábavě nacestách včetně delší výdrže baterie. Takový je ve stručnosti nový Aspire One 722.

Aspire One 722 byl od počátku vyvíjen se záměrem spojit elegantní a stylový vzhled s úžasným výkonem, který umožní uživatelům vychutnat si multimédia v nejvyšší kvalitě – filmy, hry, fotografie a videa bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Netbook osazený procesorem AMD Fusion Accelerated Processing Unit (APU) dokáže zprostředkovat neobyčejné zážitky a ohromující multimediální obraz ve vysokém rozlišení kdykoli a kdekoli.

Klepněte pro větší obrázek

Aspire One 722 je vybaven technologií AMD APU Fusion, která spojuje procesor AMD C-50 s grafikou AMD Radeon HD 6250 a podporuje nejmodernější grafické standardy, dokáže zpracovat obraz v reálném čase a zlepšuje ostrost barevných přechodů, zvládne snadno jakoukoli úlohu. Nyní si můžete vychutnat video v plném vysokém rozlišení na internetu, streamovat video až 3x rychleji anebo sledovat filmy ve vysokém rozlišení.

Aspire One 722 je nejen dokonale připraven k surfování na internetu a k využití výhod současného vizuálního digitálního prostředí, avšak dokáže efektivně plnit i každodenní úlohy, jako např. elektronickou poštu, chatování, prohlížení fotografií, úpravu dokumentů, a rovněž umožňuje používat multitasking i při práci s náročnýmiaplikacemi. Podpora rychlé paměti DDR3 usnadňuje řešení i těch nejnáročnějších úloh.

Klepněte pro větší obrázek

Aspire One 722 však vyniká nejen výkonem. Netbook v barevných odstínech Aquamarine, Burgundy Red a Diamond Black je vybaven lesklým, třpytivým víkem s texturou se vzorem vln na vodní hladině. Měkký matný povrch plochy pro opření dlaní ladí s barvou víka a prsty ani dlaně na něm nezanechávají otisky. Tenký (přesně 1”) a kompaktní (pouze 1,35 kg se šestičlánkovou baterií) počítač lze snadno uložit do tašky či batohu a přesto je vybaven 11.6” displejem, který je určen pro pohodlné používání.

Psaní na klávesnici Acer FineTip standardní velikosti je příjemné a umožňuje pracovat s vysokou produktivitou i na cestách. Klávesnici doplňuje vícedotykové ukazovací zařízení, které zajišťuje snadnou navigaci i bez myši - pouhým pohybem prstů lze přetáčet dokumenty, otáčet obrázky, zvětšovat je či zmenšovat anebo surfovat na webu.

Nový netbook je vybaven 29,5 cm (11.6”) displejem Acer CineCrystal s vysokým jasem, podsvícením LED diodami, rozlišením HD a poměrem stran 16:9, a tedy je ideální nejen pro zábavu, ale i na práci. K tomu účelu je opatřen portem HDMI, k němuž lze jednoduše připojit televizor s vysokým rozlišením anebo videoprojektor a sledovat obsah na velké ploše v rozlišení 1080p, a tak zprostředkovat jedinečné zážitky.

Široká nabídka připojení včetně Wi-Fi, LAN a volitelného 3G modulu nebo Bluetooth® rozšiřuje možnosti komunikace na cestách a umožňuje zůstat ve styku se všemi, na nichž vám záleží. Pokud chcete hovořit tváří v tvář, fotografovat anebo využít videokonference oceníte webovou kameru Acer Crystal Eye a software Acer Video Conference Manager, který zlepšujekvalitu obrazu a umožňuje okamžitě odesílat fotografie, dokumenty a obrazovky.

Aspire One 722 využívá řešení šetrná k životnímu prostředí v průběhu všech fází životnosti výrobku - ve výrobě, balení a recyklaci. Splnění předpisu Energy Star® v5.0 a směrnic RoHS a WEEE EU představuje záruku efektivního využití energie, správného používání a likvidace nebezpečných látek. Panel podsvícený LED diodami dokazuje, že netbook neobsahuje rtuť a dosahuje 22,2% úspory energie ve srovnání s běžnými displeji netbooků.

Témata článku: Acer Aspire One, Aspire, Black Diamond, Crystal, Fusion, Netbook, One X, Rohs, Led televizory, Matná úprava, Matný displej, Vysoké rozlišení, Pohodlná práce, Tenký film, Stylový obrázek, Vodní hladina

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí