ABRA Software spouští výukové kurzy na internetu

Systém e-learningových kurzů věnovaných výuce práce s informačním systémem spouští od tohoto týdne na svých internetových stránkách společnost ABRA Software. Je určen jak potenciálním zájemcům, tak i novým uživatelům ekonomického softwaru, kteří se chtějí s informačním systémem ABRA seznámit dříve, než absolvují hromadné školení.
ABRA Software spouští výukové kurzy na internetu

První elektronický kurz obsahuje základy práce se systémem, na ten postupně navážou další, které se budou věnovat podrobnějším tématům - fakturace a pokladna, sklad a odbyt, účetnictví a banka, majetek, mzdy a další. Tyto kurzy jsou víceméně shodné s hromadnými semináři, které firma pravidelně pro uživatele pořádá.

"Rádi bychom odlehčili tlaku na hromadně vypisovaná školení, proto myšlenka e-learningu vznikla," vysvětluje Kamil Bureš z ABRA Software. "S každým internetovým kurzem tématicky souvisí i test, který hodnotí stav vědomostí uživatele a může sloužit i jako ukazatel znalostí pracovníka pro zaměstnavatele." Kurzy jsou po bezplatné registraci přístupné komukoliv, takže jej mohou využít i například studenti středních a vysokých škol pro potřeby seminárních či diplomových prací.

"E-learning zcela jistě nemá nahradit nápovědu v programu ABRA," upozorňuje Kamil Bureš. "Ta je v našich systémech podrobně zpracovaná, ale noví uživatelé mnohdy nedokáží odlišit podstatné informace od těch rozšiřujících - proto jsme se rozhodli ve webových kurzech jít cestou názornosti. Účastník si může kdykoliv stopnout a vrátit video, případně jej přehrávat znovu. Samotný kurz je v podstatě komentovanou prací s ABROU."

Váš názor Další článek: Openoffice.org vrací úder: Patentový útok Microsoftu byl zoufalým činem

Témata článku: Video, Software, E-Learning, Střední škola, Kurs

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší