ABEL vám opět přináší zlevnění tisku u tiskáren Canon

ABEL vám opět přináší zlevnění tisku u tiskáren Canon

Nejnovější tiskárny od Canonu způsobily před časem výrobcům alternativních tiskových kazet velké vrásky na čele.
Nové oddělené kazety s inkoustem totiž obsahovaly také čip nové generace a ten poměrně dlouho odolával snahám reverzních inženýrů o prolomení ochrany.

Klepněte pro větší obrázekNyní však konečně došlo k tomu, že čip i zcela nová kompatibilní kazeta byla uvolněna po velmi přísných testech kvality do hromadné výroby a distribuce.

Nové kompatibilní kazety pro tiskárny Canon, distribuované firmou ABEL, mají funkci stejnou jako originální kazety. Ve zkušební laboratoři firmy ABEL byla rovněž testována a pomocí spektrofotometru proměřena kvalita a věrnost barev. Dle sdělení firmy ABEL jsou výsledky při tisku fotografií vynikající. Věrnost barev, funkce i počet vytisknutých stran jsou naprosto srovnatelné s originální kazetou. Co ovšem nesporně potěší zákazníky nejvíce je cena alternativních kazet firmy ABEL. Zatímco například originální kazeta Canon PGI-5 přijde na 310 Kč včetně DPH, u firmy ABEL ji pořídíte za 250 Kč. Stejně tak barevné kazety CLI-8 jsou o více než 35% levnější a to jistě potěší.
 

Váš názor Další článek: České Radiokomunikace zrychlují ADSL na 20 Mb/s

Témata článku: Tiskárny Canon, Abel, Nový inženýr

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší