ABC Českého Hospodářství na Wapu

Přes 100 tisíc nabídek a 35 tisíc aktuálních obchodních kontaktů v mobilním telefonu
ABC Českého Hospodářství na Wapu

Společnost ABC Českého Hospodářství uvádí databázi obchodních kontaktů v technologii WAP; první a jediný poskytovatel obchodních kontaktů s WAP technologií v České republice

(Praha 21. 9. 2000) První a jedinou společností, která u nás umožňuje přístup k obchodním kontaktům prostřednictvím mobilního telefonu se stala ABC Českého Hospodářství. Společnost ABC Českého Hospodářství dnes oznámila, že od nynějška je ABC Databáze obchodních kontaktů dostupná i v technologii WAP. Jediná služba, která umožňuje přístup k rozsáhlé databázi obchodních kontaktů se jmenuje ABC W@P.

Pro získání obchodních kontaktů tak od nynějška není nutné počítačové připojení na Internet nebo listování v katalogu, uživatel mobilního telefonu se pouhým stiskem několika tlačítek velmi snadno dostane na „wapovou“ verzi internetového Business portálu www.abc.cz a má okamžitě k dispozici celou databázi obchodních kontaktů.

ABC Českého Hospodářství tímto krokem posunulo služby spojené s poskytováním obchodních kontaktů do další fáze, kdy bude rozhodovat nejen přesnost a spolehlivost informace, ale také dostupnost a rychlost obdržení.

„V dnešním podnikatelském prostředí zdaleka nejde jen o to získat nějaké informace. Dokonce už nejde jen o to mít obchodní kontakty pouze aktuální, přesné a ověřené. To je podmínka nutná, nikoliv dostačující. Na trhu dnes bude úspěšnější ten, kdo bude mít obchodní kontakty přesně v tu chvíli, kdy je potřebuje; a právě to umožňuje ABC W@P,“ zdůrazňuje Martin Lukeš, marketingový ředitel ABC Českého Hospodářství.

„Budování a rozšiřování našeho internetového portálu pro podnikatele, naše propojení s portálem Atlas a nyní náš vstup do světa WAPu – to jsou kroky, kterými předjímáme vývoj českého podnikání,“ dodává Martin Lukeš.

ABC W@P je dostupný na adrese: wap.abc.cz. Služba umožňuje majitelům mobilních telefonů s technologií WAP okamžitě vyhledat libovolnou firmu, službu nebo výrobek v kterémkoliv městě České republiky. Vyhledávat lze podle kombinace tří různých kriterií (název firmy, výrobek a město), přičemž získané přesné a ověřené obchodní kontakty obsahují kromě přesné adresy i jméno zodpovědných kontaktních osob, e-mailové adresy, telefonní a faxová čísla, odkazy na www stránky a další výrobky uvedených firem.

ABC Českého Hospodářství působí na českém trhu od roku 1996. Společnost vyvinula a nabízí rozsáhlý, ucelený a propojený systém získávání obchodních kontaktů, který pomáhá zvýšit prodej a vytvořit nové obchodní příležitosti pro dynamické, podnikavé a rozvíjející se společnosti. Společnost zlepšuje komunikaci mezi firmami vytvořením otevřeného a všem přístupného zdroje obchodních kontaktů. Produkty Business portál www.abc.cz s databází obchodních kontaktů, ABC Free Line, ABC Global Kontakt, ABC W@P (wap.abc.cz) a čtyři verze ABC CD ROM umožňují vyhledat ověřené detailní informace, direct mailing a telemarketing. Služby ABC Českého Hospodářství jsou dostupné i na mobilních telefonech prostřednictvím technologie WAP. Přínosem je nejen rozsáhlost kontaktů (35000 a 100000 obchodních nabídek), ale hlavně přesnost a okamžitá použitelnost informace. Díky jednotlivým technologiím ABC Českého Hospodářství jsou obchodní kontakty na rozdíl od informací získaných například z různých katalogů úplné a okamžitě využitelné.

Další informace lze nalézt také na Internetu: http://www.abc.cz

WAP (Wireless Application Protocol) je otevřená platforma definovaná průmyslovou asociací WAP Forum (http://www.wapforum.org), která umožňuje uživatelům mobilních telefonů a jiných bezdrátových zařízení jednoduchý přístup k internetovým zdrojům a dalším službám.

Váš názor Další článek: SolidWorks hledá další živnou půdu

Témata článku: Internet, Přesná informace, Mobilní katalog, Abc, Dostupná informaceSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Návod, jak pomocí nastavení práv maximálně omezit uživatele NASu

Návod, jak pomocí nastavení práv maximálně omezit uživatele NASu

Uživatelé domácího NASu se obvykle spokojí s vytvořením jednoho uživatele, který má práva a přístupy ke všemu. Tím však značně snižují bezpečnost zařízení.

Jiří Kuruc
NávodyNAS
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
E-ink tablety budou čím dál běžnější. Třetí generace barevného displeje výrazně zrychlila překreslování

E-ink tablety budou čím dál běžnější. Třetí generace barevného displeje výrazně zrychlila překreslování

** Barevné E-Ink displeje se vrací do hry ** Zvyšují jemnost, počet barev a zrychlují překreslování ** Existují už i prototypy skládacích a rolovacích displejů pro mobilní zařízení!

Martin Chroust
E-inkSkládací displej
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Xiaomi CyberDog je pokročilý robopes nejen do terénu. Překvapí motorikou i cenou

Xiaomi CyberDog je pokročilý robopes nejen do terénu. Překvapí motorikou i cenou

** Xiaomi na MWC v Barceloně ukázalo svého robopsa ** Zvládá běhat, skákat, různě naklánět své části nebo se předklonit ** Stojí 40× méně než robopes od Boston Dynamics

Jan LáskaMartin Miksa
RobotiMWC
Tablet místo notebooku – Může tablet nahradit notebook?

Tablet místo notebooku – Může tablet nahradit notebook?

Když jsme test tabletů vymýšleli, byla otázka, zda může tablet nahradit notebook, nasnadě. Protože to může být dost pádný argument k nákupu. Na jednoduchou otázku bohužel nejde opovědět podobně jednoduše, je totiž potřeba brát do úvahy spoustu proměnných.

Jakub Michlovský
TabletyPočítače
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
18 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

18 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

** WhatsApp je jedna z nejrozšířenějších komunikačních aplikací ** Obsahuje mnoho skrytých funkcí, které vylepší používání ** Zde najdete tipy na ty nejužitečnější

Adam Kos
WhatsAppTipy a triky
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy