Abacus se stává CPU Channel Provider společnosti AMD

Abacus se stává CPU Channel Provider společnosti AMD

Abacus Computer, významný distributor komponent a periferií v České republice, výrobce počítačů Zajímavá sestava, serverů Abacus s certifikátem ISO 9001 a spotřební elektroniky EVOLVE získává prestižní status AMD CPU Channel Provider.

Abacus se tak stává oficiálním zdrojem v distribučním kanále a jedním z nejvýznamějších hráčů pro dodávky mobilních, desktopových i serverových procesorů značky AMD v České republice. Pro zákazníky Abacusu to představuje přímý přístup k nejširšímu portfoliu produktů AMD, záruku nejlepších cen a garanci bezproblémových reklamací.

Klepněte pro větší obrázek

Vedle statusu AMD Opteron Solution Provider, který Abacus získal již dříve díky své pozici na českém serverovém trhu jako největší regionální (CZ, SK, PL) výrobce serverů s procesory AMD Opteron, tak přichází další krok k lepším dodávkám produktů společnosti AMD zákazníkům společnosti Abacus. Firma AMD považuje Abacus Computer za natolik spolehlivého a významného partnera, že si naši společnost vybrala jako Opteron Launch Partnera pro český trh při příchodu nové generace špičkových serverových procesorů v roce 2007.

General Manager Sales & Marketing CEE společnosti AMD, pan Piotr Bulkovski, prohlásil:

AMD appreciates continuous support from ABACUS Computer, which already led them to be recognized as AMD Opteron Solution Provider. Now we see a tremendous improvement in ABACUS Computer’s CPU channel business and therefore we are pleased to welcome our valuable partner among the most reputable AMD CPU Channel Providers.

AMD oceňuje dlouhodobou podporu od ABACUS Computer, která již vedla k jejich ocenění jako AMD Opteron Solution Provider. Nyní vidíme ohromné zlepšení v CPU channel byznysu společnosti ABACUS Computer a proto jsme potěšeni možností přivítat tohoto našeho významného partnera mezi renomonavými držiteli statusu AMD CPU Channel Provider.

Konfiguraci serveru s procesory Opteron dle svých potřeb si můžete kdykoliv vyzkoušet na www.konfiguruj.to. Další informace jsou k dispozici na www.konfiguruj.to nebo www.abacus.cz. Nakupovat produkty AMD, tedy procesory a grafické karty ATI, můžete kdykoliv prostřednictvím internetového obchodu www.netkolonial.cz.

Témata článku: Významný hráč, Welcome, Český výrobce, Evolve, Led zdroje, Launch, Computer, Status, Abacus, Channel, Solution

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje