Abacus rozdával

19. prosince 1999
Skutečně malý počítač
Tento rok si Abacus Computer zahrál na Mikuláše a naděloval v Paláci Lucerna v galerii módy Heleny Fejkové, kde se sešli všichni příznivci lehkého životního stylu.
Abacus rozdával
Tento rok si Abacus Computer zahrál na Mikuláše a naděloval v Paláci Lucerna v galerii módy Heleny Fejkové, kde se sešli všichni příznivci lehkého životního stylu. V tomto Press Clubu pro novináře, který se konal již po čtvrté, se opravdu bylo na co koukat. Kromě módní přehlídky Josefa Ťapťucha a výstavy fotografií Davida Krause jste si mohli popovídat i se stále „mladší“ a vitálnější Stellou Zázvorkovou, bratry Tesaříky, či Annou K. Celá akce končila prezentací firmy Abacus Computer, debatou o problému Y2K, který zaujal přítomné novináře a vylosováním hlavní ceny tomboly, kterou bylo PC Abacus C 400, za více než 30 000 Kč. Losování probíhalo poněkud netradičně, všichni přítomní obdrželi očíslovaná červená vajíčka, poté se dozvěděli, že výherní má být syrové, nakonec bylo všechno jinak, do ošatky se omylem dostala dvě výherní vajíčka. Dva výherci jeden počítač, došlo na pěstní souboj , krev sice netekla, ale i tak měla celá situace jistý náboj. Nakonec zvítězila systémem kámen-nůžky-papír Alexandra Geislerová-Šeflová, redaktorka deníku Blesk, které cenu předal ing. Petr Petrlík, generální ředitel firmy. Nutno podotknout, že celou akci bezchybně zorganizovala reklamní agentura Monte Cristo, škoda, že jste tam nemohli být také.
Váš názor Další článek: Skutečně malý počítač

Témata článku: Stella, Josef, Anna, Helena, Abacus, Lehký problém, Anno, Monty, Monte


Určitě si přečtěte

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 21

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 94

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk