Abacus Computer uvádí první desku na světě s chipsetem nVidia nForce4 Ultra Intel Edition

Abacus Computer, jeden z nejrychleji rostoucích distributorů komponent a periferií v České republice a výrobce počítačů Zajímavá sestava (www.zajimavasestava.cz) a špičkových serverů (http://konfiguruj.to) uvádí na český trh absolutní novinku společnosti Biostar, kterou představuje nasazení chipsetu nVidia nForce4 Ultra Intel Edition v praxi na mainboardu Biostar TForce4 U 775, který je vhodný pro zájemce o přetaktování. Biostar je tak díky opakovanému prvenství v uvádění novinek na trh a růstu technické vyspělosti a výkonu desek na prahu elitního klubu výrobců "první ligy".
Abacus Computer uvádí první desku na světě s chipsetem nVidia nForce4 Ultra Intel Edition

Do prestižní rodiny desek Biostar T-series se od nynějška zařazuje i novinka na trhu - TForce4 U 775 s novým chipsetem nVidia nForce4 Intel Edition. Celá série TForce je zaměřena především na hráče počítačových her a zájemce o ladění a přetaktování PC. Chipset nVidia nForce4 Intel Edition vyniká především podporou nejnovějších technologií pro platformu Intel: PCI Express, Dual DDR2, nVidia ActiveArmor Firewall, osmikanálové audio, 10 portů USB2.0 a další.
 

Základní specifikace TForce4 U 775

Socket LGA 775 for Intel Pentium/ Pentium D
nForce4 Ultra SPP+ NF 430 NVIDIA® nForce
FSB 1066 MHz
4 x Dual Channel DDR2 667
4 x PCI, 1 x PCI-Ex16, 2 x PCI-Ex1
8-CH Audio, 10 x USB 2.0, 10/100 LAN
4 x SATA 3Gb/s with NV RAID
ATX Form Factor

Specifické vlastnosti

IO starající se o manuální regulaci napájení
změna napětí pro paměti
diagnostika LED diodami
mechanické tlačítko Napájení/Reset přímo na desce


Vlastnosti BIOSu


Overclocking Navigator Engine (O.N.E) - Průvodce přetaktováním
CMOS Reloading Program (C.R.P) - Obnovení paměti CMOS
Memory Integration Test (M.I.T) - Test integrity paměti
Self Recovery System (S.R.S) - Samoobnovovací systém
Integrated Flash Program (I.F.P) - Integrovaný flash program


Windows Utility


Uživatelsky přátelské rozhraní pro přetaktování
Hardware monitor
Nástroj pro inteligentní řízení otáček ventilátorů
Online aktualizace BIOSu
 
Široké portfolio produktů Biostar naleznete v nabídce výhradního autorizovaného distributora, společnosti Abacus Computer. Další informace jsou k dispozici na www.biostar.cz, www.biostar.com.tw, www.zajimavasestava.cz nebo www.abacus.cz. Nakupovat nejen produkty Biostar můžete kdykoliv prostřednictvím internetových obchodů www.netkolonial.cz (velkoobchod) nebo www.zajimavasestava.cz (koncoví uživatelé).
 
 
 
Za obchodní značkou Abacus Computer stojí společnost Abacus Electric, s.r.o.. Abacus Computer nabízí široké portfolio značkových produktů, včetně vlastních počítačů Abacus Zajímavá sestava a serverů na platformách Supermicro a Tyan, a umí uspokojit i cenově citlivé zákazníky. Na českém trhu zastupuje mnoho světových výrobců IT, některé jako výhradní zástupce. PC Abacus Zajímavá sestava pravidelně získávají ocenění v nejnáročnějších novinářských testech. Abacus Computer provozuje internetový B2B a B2C obchod Netkoloniál na adrese www.netkolonial.cz, kde může zákazník získat nejen aktuální informace o produktech a skladových zásobách, ale rovnou i nakoupit. Firma, jejíž tradice sahá až do roku 1992, je plně v českém vlastnictví. V současnosti je Abacus Computer jedním z nejrychleji rostoucích IT distributorů na českém trhu.

Témata článku: Hardware, Abacus, DDR2, Dual, Reset, Self, Zajímavý trh, Skladová zásoba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí