Abacus Computer uvádí na trh nové základní desky Supermicro vybavené technologií SAS

Abacus Computer, jeden z nejrychleji rostoucích distributorů komponent a periferií v České republice a výrobce počítačů Zajímavá sestava (www.zajimavasestava.cz), uvádí na trh novinku společnosti Supermicro - základní desky osazené nejnovější technologií SAS (SERIAL ATTACHED SCSI).
Abacus Computer uvádí na trh nové základní desky Supermicro vybavené technologií SAS

Abacus Computer je dlouhodobým autorizovaným distributorem a OEM partnerem špičkové světové značky Supermicro pro Českou republiku. Pravidelně uvádí na trh horké novinky z produkce tohoto významného výrobce a staví uznávané servery z komponent Supermicro jak na platformě Intel, tak i AMD. Společnost Supermicro spojila své síly s tradičním výrobcem SCSI řadičů, firmou Adaptec, a vytvořila nový super rychlý standard pro serverová řešení nahrazující původní paralelní rozhraní SCSI. Pevné disky pro toto rozhraní již ohlásili všichni přední světoví výrobci disků.

První základní desky s řadičem SAS pod značkou Supermicro nesou označení X6DHP-3G2X6DHR-3G2. Jsou použity například v systémech 6014H nebo 6014P.

Kompletní portfolio základních desek a serverových komponent Supermicro naleznete v nabídce jejího autorizovaného českého distributora a OEM partnera, společnosti Abacus Computer. Další informace jsou k dispozici na www.supermicro.com, www.zajimavasestava.cz nebo www.abacus.cz. Nakupovat nejen produkty Supermicro můžete kdykoliv prostřednictvím internetových obchodů www.netkolonial.cz (velkoobchod) nebo www.zajimavasestava.cz (koncoví uživatelé). Vlastní server si můžete zkonfigurovat dle svých potřeb v našem on-line konfigurátoru http://konfiguruj.to, popř. si zde můžete vybrat i z hotových řešení nebo získat nápovědu.

 
 
Skupina firem Abacus Computer je tvořena firmami Abacus Electric, s.r.o., Abacus Ostrava, s.r.o. a Abacus Praha, s.r.o.. Abacus Computer nabízí široké portfolio značkových produktů, včetně vlastních počítačů Abacus, a umí uspokojit i cenově citlivé zákazníky. Na českém trhu zastupuje mnoho světových výrobců IT, některé jako výhradní zástupce. PC Abacus pravidelně získávají ocenění v nejnáročnějších novinářských testech. Abacus Computer provozuje internetový B2B a B2C obchod Netkoloniál na adrese www.netkolonial.cz, kde může zákazník získat nejen aktuální informace o produktech a skladových zásobách, ale rovnou i nakoupit. Firmy, jejichž tradice sahá až do roku 1992, jsou plně v českém vlastnictví. V současnosti je skupina Abacus Computer jedním z nejrychleji rostoucích IT distributorů na českém trhu.
Váš názor Další článek: IMAP nebude, registrace na Spolužácích a další novinky na Seznamu

Témata článku: Český výrobce, Abacus

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší