Abacus Computer uvádí na trh nové základní desky Biostar s čipsety nVidia TForce

Abacus Computer, jeden z nejrychleji rostoucích distributorů komponent a periferií v České republice a výrobce počítačů Zajímavá sestava (www.zajimavasestava.cz), uvádí na trh novinku společnosti Biostar - základní desky osazené čipovou sadou nVidia TForce.
Abacus Computer uvádí na trh nové základní desky Biostar s čipsety nVidia TForce

Abacus Computer je dlouhodobým autorizovaným distributorem produktů Biostar pro Českou republiku a pravidelně uvádí na trh horké novinky z produkce tohoto významného výrobce. Nynější novinky, série tří základních desek s chipsetem nVidia TForce, je revolučním převratem v oblasti výkonných základních desek. Tyto mainboardy nesou označení TForce4 nF4 (socket 939), TForce6100-754 (socket 754) a TForce6100 (socket 939). Základní desky jak pro platformu AMD, tak Intel, které patří mezi nejvýkonnější řešení na trhu, jsou určeny pro nejnáročnější hráče a zájemce o přetaktování procesoru. Jsou vybaveny širokou paletou funkcí a možností.

Základní desky řady T se vyznačují významně vylepšeným Biosem, použitými součástkami i dodávaným software. Umožňují nastavit vyšší hodnoty napájení, vyšší frekvence a mnoho dalších parametrů, čímž se liší od běžné současné nabídky na trhu.
 
Pro snazší práci se systémem jsou přímo na základních deskách integrovány spínače pro zapnutí/vypnutí a reset.
 
Novinky v BIOSu
O.N.E.    Overclocking Navigator engine
C.R.P.    CMOS Reloading Program
M.I.T.    Memory Integration Test
S.R.S.    Self Recovery System
I.F.P.    Integrated Flash Program
 
Je dostupná i řada utilit přímo pro OS Windows
Friendly overclock interface k jednoduchému přetaktování systému
Hardware monitor pro sledování stavu jednotlivých komponent v PC
Smart fan utility pro řízení a kontrolu otáček aktivních chladičů
Online BIOS update pro pohodlnou aktualizaci BIOSu přes Internet
 
 
Kompletní portfolio základních desek Biostar naleznete v nabídce jejího nejstaršího českého distributora, společnosti Abacus Computer. Další informace jsou k dispozici na www.biostar.cz, www.zajimavasestava.cz nebo www.abacus.cz. Nakupovat nejen produkty Biostar můžete kdykoliv prostřednictvím internetových obchodů www.netkolonial.cz (velkoobchod) nebo www.zajimavasestava.cz (koncoví uživatelé).
 
 
Skupina firem Abacus Computer je tvořena firmami Abacus Electric, s.r.o., Abacus Ostrava, s.r.o. a Abacus Praha, s.r.o.. Abacus Computer nabízí široké portfolio značkových produktů, včetně vlastních počítačů Abacus, a umí uspokojit i cenově citlivé zákazníky. Na českém trhu zastupuje mnoho světových výrobců IT, některé jako výhradní zástupce. PC Abacus pravidelně získávají ocenění v nejnáročnějších novinářských testech. Abacus Computer provozuje internetový B2B a B2C obchod Netkoloniál na adrese www.netkolonial.cz, kde může zákazník získat nejen aktuální informace o produktech a skladových zásobách, ale rovnou i nakoupit. Firmy, jejichž tradice sahá až do roku 1992, jsou plně v českém vlastnictví. V současnosti je skupina Abacus Computer jedním z nejrychleji rostoucích IT distributorů na českém trhu.

Témata článku: Hardware, Abacus, Nejnáročnější použití, Self

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje