Abacus Computer uvádí myši A4Tech řady X-710

Abacus Computer, jeden z nejrychleji rostoucích distributorů komponent a periferií v České republice a výrobce počítačů Zajímavá sestava (www.zajimavasestava.cz), uvádí na trh novinku společnosti A4Tech - optické myši řady X-710 určené pro náročné hráče nebo DTP.
Abacus Computer uvádí myši A4Tech řady X-710

Abacus Computer je výhradním autorizovaným distributorem značky ATtech pro Českou republiku. Pravidelně uvádí na trh horké novinky z produkce tohoto významného výrobceAktuální novinkou je řada optických myší X-710, které se od sebe vzájemně liší pouze barvou. Tyto myši jsou vybaveny revoluční technologií uživatelské změny rozlišení (DPI) pomocí tlačítka na své horní části. Středové kolečko se následně rozsvítí dle barvy, kterou má dané rozlišení přiřazeno a informuje tak uživatele o zvoleném nastavení. Podporována je změna rozlišení ve čtyřech stupních: 400 dpi (bílá), 600 dpi (zelená), 800 dpi (žlutá) a 1000 dpi (červená). K přepínání rozlišení není třeba instalovat samostatný ovladač.

Technické údaje

SPI    pouze 1ms
FPS    6500 snímků za sec.
DPI    400 - 600 - 800 - 1000 dpi
Zpracování obrazu    5,8 megapixelů za sec.
Max. akcelerace    15g
Max. rychlost    1 m/s

Kompletní portfolio optických myší a klávesnic značky A4Tech naleznete v nabídce jejího výhradního autorizovaného českého distributora, společnosti Abacus Computer. Další informace jsou k dispozici na www.a4tech.com, www.zajimavasestava.cz nebo www.abacus.cz. Nakupovat nejen produkty A4Tech můžete kdykoliv prostřednictvím internetových obchodů www.netkolonial.cz (velkoobchod) nebo www.zajimavasestava.cz (koncoví uživatelé).

Váš názor | Datum zahájení registrací domén .EU zveřejněno

Témata článku: A4Tech, Žluté tlačítko, Class, Abacus

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší