Abacus Computer distributorem produktů Technisat

Abacus Computer, jeden z nejrychleji rostoucích distributorů komponent a periferií v České republice a výrobce počítačů Zajímavá sestava (www.zajimavasestava.cz), se od 1. listopadu 2005 stal autorizovaným distributorem produktů společnosti Technisat pro český trh.
Abacus Computer distributorem produktů Technisat
Společnost Technisat byla založena v Německu v roce 1987 s cílem vyrábět špičková zařízení pro satelitní příjem. Společnost se rozhodla umístit nejen výzkum, ale i výrobu výhradně v Německu a to v době, kdy se začíná začátkem devadesátych let přesouvat produkce elektroniky z Evropy do Číny z důvodu úspory nákladů. Tím bylo zaručeno, že výroba produktů Technisat zůstane i nadále na špičkové technické úrovni s prakticky nulovou poruchovostí. Postupem času došlo k rozšíření portfolia z analogových satelitních přijímačů na kompletní škálu DVB přijímačů a antén pro satelitní, kabelové i pozemní vysílání, špičkových CRT i LCD televizorů, PC/PCI karet, autorádií a navigačních systémů dodávaných i skupině Volkswagen, přenašečů AV signálu a množství dalších doplňkových produktů. Přestože Technisat zůstal jediným výrobcem v oboru s továrnami v Evropě, neprojevuje se to zásadním způsobem na ceně a to především díky vysoké automatizaci výroby, značné integrovanosti produktů, prakticky nulové poruchovosti a špičkové pověsti značky Technisat. Produkty Technisat získaly desítky ocenění v nejrůznějších testech. Značka Technisat je synonymem kvality, evropského designu a spolehlivosti.

Abacus Computer tímto krokem doplňuje své rozrůstající se portfolio spotřební a komunikační elektroniky na bázi IT. Nyní má v portfoliu spotřební elektroniku firem CyberHome, Energy Sistem, Harman/Kardon a Technisat, přičemž další rozšíření je plánováno. Již nyní je ale Abacus Computer schopen pokrýt nejen poptávku po DVB-T přijímačích v souvislosti s digitalizací pozemního TV vysílání v ČR širokou nabídkou od nejlevnějších přístrojů až po nejvyšší modely pro náročné, a to od několika výrobců. Všechny přístroje jsou vybaveny českým návodem a mají minimálně dvouletou záruku.

Široké portfolio produktů Technisat, které se bude průběžně rozšiřovat dle zájmu zákazníků, naleznete v nabídce autorizovaného distributora, společnosti Abacus Computer. Další informace jsou k dispozici na www.technisat.com, www.zajimavasestava.cz nebo www.abacus.cz. Nakupovat nejen produkty Technisat můžete kdykoliv prostřednictvím internetových obchodů www.netkolonial.cz (velkoobchod) nebo www.zajimavasestava.cz (koncoví uživatelé).
 
 
Skupina firem Abacus Computer je tvořena firmami Abacus Electric, s.r.o., Abacus Ostrava, s.r.o. a Abacus Praha, s.r.o.. Abacus Computer nabízí široké portfolio značkových produktů, včetně vlastních počítačů Abacus, a umí uspokojit i cenově citlivé zákazníky. Na českém trhu zastupuje mnoho světových výrobců IT, některé jako výhradní zástupce. PC Abacus pravidelně získávají ocenění v nejnáročnějších novinářských testech. Abacus Computer provozuje internetový B2B a B2C obchod Netkoloniál na adrese www.netkolonial.cz, kde může zákazník získat nejen aktuální informace o produktech a skladových zásobách, ale rovnou i nakoupit. Firmy, jejichž tradice sahá až do roku 1992, jsou plně v českém vlastnictví. V současnosti je skupina Abacus Computer jedním z nejrychleji rostoucích IT distributorů na českém trhu.
 
Kontakt: Ing. Martin Hurtík, marketingový manažer, martin.hurtik@abacus.cz, tel. 595 630 366, www.abacus.cz
Váš názor Další článek: Český Telecom: Vánoční ADSL za 3 koruny

Témata článku: Harman, Technisat, Autorádia, DVB-T, Satelitní přijímače, Rozšířená záruka, Harman Kardon, Satelitní antény, Av přijímače, Nejlevnější televizory, Satelitní karty, Abacus, Sistema, Volkswagen, Český výrobce, Portfolio

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší