Abacus Computer distributorem evolve

Abacus Computer, jeden z nejrychleji rostoucích distributorů komponent a periferií v České republice a výrobce počítačů Zajímavá sestava (www.zajimavasestava.cz), se od 1. listopadu 2005 stal výhradním distributorem produktů značky evolve pro český trh.
Abacus Computer distributorem evolve
Prvním produktem této nové značky, nabízeným v České republice, je miniaturní a levný, avšak velmi dobře vybavený MP3 přehrávač. Vyniká skvělým designem, výborným barevným displejem OLED, velmi nízkou hmotností a množstvím funkcí. Samozřejmostí je český návod k použití a dvouletá záruka. Dodává se v kapacitách 256 MB, 512 MB a 1 GB. Každý model je kromě běžného přehrávání MP3 a WMA vybaven i FM rádiem, může sloužit jako digitální záznamník hlasu, jako databanka telefonních čísel, pro zobrazení TXT souborů (e-book), atd. V neposlední řadě lze přehrávače evolve využít jako běžné USB paměťové klíče pro přenos dat mezi počítači. Přehrávače mají vestavěnou Li-Ion baterii a součástí dodávky jsou i tři různobarevné výměnné kryty, takže si můžete přizpůsobit vzhled přehrávače dle své potřeby. Pod značkou evolve se na českém trhu postupně objeví i reproduktory, myši, klávesnice a další zajímavé IT produkty. Abacus Computer tímto krokem doplňuje své rozrůstající se portfolio komponent a spotřební a komunikační elektroniky na bázi IT.
Široké portfolio IT produktů a nyní i spotřební elektroniky na bázi IT, které se bude průběžně rozšiřovat dle zájmu zákazníků, naleznete v nabídce autorizovaného distributora, společnosti Abacus Computer. Další informace jsou k dispozici na www.zajimavasestava.cz nebo www.abacus.cz. Nakupovat nejen produkty evolve můžete kdykoliv prostřednictvím internetových obchodů www.netkolonial.cz (velkoobchod) nebo www.zajimavasestava.cz (koncoví uživatelé).
 
 
Skupina firem Abacus Computer je tvořena firmami Abacus Electric, s.r.o., Abacus Ostrava, s.r.o. a Abacus Praha, s.r.o.. Abacus Computer nabízí široké portfolio značkových produktů, včetně vlastních počítačů Abacus, a umí uspokojit i cenově citlivé zákazníky. Na českém trhu zastupuje mnoho světových výrobců IT, některé jako výhradní zástupce. PC Abacus pravidelně získávají ocenění v nejnáročnějších novinářských testech. Abacus Computer provozuje internetový B2B a B2C obchod Netkoloniál na adrese www.netkolonial.cz, kde může zákazník získat nejen aktuální informace o produktech a skladových zásobách, ale rovnou i nakoupit. Firmy, jejichž tradice sahá až do roku 1992, jsou plně v českém vlastnictví. V současnosti je skupina Abacus Computer jedním z nejrychleji rostoucích IT distributorů na českém trhu.
 
Kontakt: Ing. Martin Hurtík, marketingový manažer, martin.hurtik@abacus.cz, tel. 595 630 366, www.abacus.cz

Témata článku: Levná elektronika, Evolve, Abacus

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje