5 důvodů, proč navštívit letošní Cisco Expo

5 důvodů, proč navštívit letošní Cisco Expo

Ve dnech 14. až 15. dubna 2010 proběhne v pražském hotelu Clarion již jedenáctý ročník Cisco Expo, jedné z největších konferencí o informačních a komunikačních technologiích v České republice. Program konference zaměřený na zákazníky a partnery společnosti Cisco i odbornou veřejnost nabídne 28 odborných přednášek a 5 celodenních odborných seminářů, takzvaných techtorialů. Nosným tématem letošního ročníku budou datová centra, virtualizace a cloud.

Přečtěte si 5 hlavních důvodu, proč byste letos neměli konferenci Cisco Expo minout:

 1. Seznámíte se s hlavními trendy v oblasti ICT a jejich dopady do světa obchodu. Témata letošního Expa jsou velmi atraktivní: moderní datová centra, virtualizace, cloud computing, spolupráce v IP sítích, bezpečnost sítí i cloud služeb, video, moderní SP technologie. Prezentovat vám budou nejen odborníci Cisco Systems, ale i renomovaní partneři: T-Mobile, EMC, VMware a řada dalších.
   
 2. Uvidíte řadu živých ukázek a zajímavých řešení, které Vás, jak pevně věříme, zaujmou a přinesou vám inspiraci. Předvedeme například, jak snadno a elegantně lze stavět a provozovat datová centra na řešení Cisco Unified Computing System s virtualizací VMware a produkty EMC.
   
 3. Setkáte se s více než 800 účastníky z různých odvětví, se kterými můžete diskutovat nejen v průběhu odborné části konference, ale i během večerního společenského programu.
   
 4. Na Expo navážeme souvislým vzdělávacím programem, ze kterého mohou účastníci konference čerpat v průběhu dalšího roku.
   
 5. Na základě ohlasů účastníků loňského Cisco Expo jsme zařadili vice případových studií a prezentací konkrétních řešení.

Více informací o Cisco Expo včetně kompletního programu, možností registrace, účastnických poplatků a další naleznete na stránkách soutěže: www.ciscoexpo.cz

Kontaktní osoby:

Petr Ryvola, Marketing Manager, Cisco Systems ČR

pryvola@cisco.com, +420 221 435 034

Vladimír Komjati, mediální zástupce, Madison PA

komjati@madisonpa.cz, tel.: +420 724 505 309

Témata článku: Clarion, Cloud Computing, Expo, Madison, Hlavní téma, Moderní technologie, Živá ukázka

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?