4T zvolil ekonomický systém ABRA G3

4T zvolil ekonomický systém ABRA G3

Firma 4T, a. s., je předním dodavatelem tepelných čerpadel, krbů, kamen, ohřívačů vody, akumulátorů tepla a další související techniky. V poslední době přizpůsobila svůj program novým trendům na obnovitelné zdroje tepla, k nimž patří i slunce, a zaměřila se na prodej solárních panelů pro výrobu elektrické energie a solárních kolektorů na ohřev teplé užitkové vody. Od 9. května 2007 je řízena dle managementu jakosti odpovídajícímu normě ISO 9001:2000.

Tato společnost si vybrala nový ekonomický program od ABRA Software. V první fázi spolupráce s tímto českým dodavatelem informačních systémů využívala 4T, a.s., modulární software ABRA Gold, určený menším a středním subjektům. S rozvojem firmy a vzrůstajícími nároky na správu dat a informací se vedení společnosti rozhodlo přejít na systém ABRA G3 z řady ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice, který je vhodný zejména pro střední a větší uživatele.

"Od ABRA G3 očekáváme především vynikající zákaznickou podporu, která je pro nás základním pilířem," uvedl zástupce společnosti 4T, a.s., Martin Samek. "Vedly nás k tomu už předchozí relativně dobré zkušenosti s programem GOLD a flexibilnější způsob práce s novým software G3."

Pro 4T ABRA nainstalovala moduly účetnictví, banka a homebanking, pokladna, mzdy, nákup, prodej a sklad v multiverzi pro dvě firmy. Implementace již byla dokončena a systém přešel do ostrého provozu v červnu 2007.

Váš názor Další článek: Cooler Master CM 690: miditower pro sedm stodvacítek

Témata článku: Software, Tepelné čerpadlo, Vzrůstající trend, Kamen, Informační panel, Obnovitelný zdroj, Obnovitelné zdroje energie, Obnovitelné zdroje, Gold

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší