3M Europe a Mutoh Europe oznamují záruční program 3M MCS

Tisková zpráva, 29. května 2007 - Praha, 29. května 2007 – Divize komerční grafiky společnosti 3M Europe a společnost Mutoh Europe n.v. oznámily zahájení spolupráce. 3M se rozhodla zařadit širokoformátové inkoustové tiskárny Mutoh Spitfire Extreme 65” a 90” do svého záručního programu MCS (Matched Component System), pokud se používají v kombinaci s novými mild-solventními inkousty 3M Ink Series 600.
3M Europe a Mutoh Europe oznamují záruční program 3M MCS

Poskytovatelé komerčních tiskových služeb tak získají možnost zpracovávat na tiskárnách Spitfire Extreme zakázky, které jsou plně kryty zárukou 3M MCS. 

Program poskytne ucelené systémové řešení zahrnující inkousty, média, tiskárnu, software, školení a služby. Mezi možnosti uplatnění patří polepování firemních vozů, indoorové a outdoorové reklamní štíty, transparenty a signmaking s použitím ohebných materiálů.  Podrobné podmínky programu budou oficiálně zveřejněny na výstavě FESPA 2007, která se koná od 5. do 9. června v Berlíně.
    
„Společnost 3M je odhodlána upevňovat své vedoucí postavení na trhu rozšiřováním podpory pro vysoce kvalitní piezo inkoustové systémy,“ řekl Rainer Schlösser, manažer rozvoje trhu, Divize komerční grafiky společnosti 3M Europe. „Náš záruční program MCS pro tiskárny Mutoh Spitfire Extreme v kombinaci s mild-solventními  inkousty 3M Ink Series 600 a s materiály 3M nabízí zákazníkům více alternativ pro výrobu vysoce kvalitní, odolné grafiky pro širokou řadu aplikací.  Bude možné poskytovat až pětiletou záruku s plnou podporou společnosti 3M jako poskytovatele celkového řešení. Tiskárny Mutoh Spitfire jsme vybrali díky jejich schopnosti dosahovat konzistentní a opakovaně bezchybné kvality výstupu podle standardu 3M pro 13 m2/h. Dosahují toho díky nové tiskové technologii Intelligent Interweaving společnosti Mutoh, která je na trhu naprosto ojedinělá,“ uzavřel Rainer Schlösser.

„Jsme maximálně potěšeni, že se naše tiskárny Spitfire Extreme 65” a 90” stanou klíčovým prvkem záruky na grafiku 3M Matched Component System, která je v grafickém odvětví považována za nejsilnější záruční program,“ říká Arthur Vanhoutte, ředitel společnosti Mutoh Europe. „Program MCS pro tiskárny Spitfire umožní oběma společnostem stavět na přednostech toho druhého.  Zatímco místní organizace společnosti 3M v regionu EMEA budou schopny plně podpořit grafiku vytvořenou na tiskárnách Spitfire Extreme a poskytovat tak poskytovatelům tiskových služeb a jejich zákazníkům klid mysli a finanční podporu, autorizovaní prodejci společnosti Mutoh v regionu EMEA budou zajišťovat plnou podporu tiskáren řady Spitfire Extreme, tj. prodej a instalaci tiskáren, školení uživatelů a poprodejní podporu,“ dodal Arthur Vanhoutte. 

3M má místní zastoupení ve více než 30 zemích Evropy, Středního východu a Afriky a na implementaci programu MCS pro tiskárny Mutoh Spitfire Extreme bude v jednotlivých zemích spolupracovat s vybranými distributory.  Tyto aktivity budou zahrnovat distribuci inkoustů a médií, komunikaci a marketing.   

V současné době 3M a Mutoh testují řešení u vybraných zákazníků.  Plná implementace programu je naplánována na léto 2007.

Váš názor Další článek: Aktuálně: MacBook Pro s nejvýkonnější grafikou

Témata článku: Software, Poprodejní služba, Pětiletá záruka, Extreme, Podrobný stav, Štít, Spitfire

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší