3COM JMENUJE RAULA ROSE VICEPREZIDENTEM A GENERÁLNÍM ŘEDITELEM PRO EVROPU, STŘEDNÍ VÝCHOD A AFRIKU

21. září 2005
Google testuje Wi-Fi
Průmyslový veterán přichází s vynikajícími osobními zkušenostmi z mezinárodního obchodu, které využije pro posílení vztahů se zákazníky a urychlení pronikání na trhy v klíčových oblastech.
3COM JMENUJE RAULA ROSE VICEPREZIDENTEM A GENERÁLNÍM ŘEDITELEM PRO EVROPU, STŘEDNÍ VÝCHOD A AFRIKU

MARLBOROUGH, Massachusetts – 21. září 2005 – 3Com Corporation dnes oznámila, že Raul Ros byl povýšen do funkce viceprezidenta a generálního ředitele společnosti pro Evropu, Střední Východ a Afriku (EMEA) a ve své funkci bude přímo podřízen Jamesu M. Fiegerovi, vrchnímu viceprezidentovi odpovědnému za odbyt a služby ve světovém měřítku. Na této pozici odpovídá Ros za řízení veškerých prodejních aktivit pro malé a střední podniky, služby a a řízení prodejního řetězce v jednom z nejdůležitějších regionů společnosti 3Com.

 

„Jsem nesmírně potěšen, že mohu uvést jednoho z našich nejvýkonnějších prodejních ředitelů do funkce, která je životně důležitá pro úspěch společnosti 3Com v oblasti s obrovským potenciálem růstu,“ řekl Fieger. „Raul má za sebou řadu vynikajících úspěchů  v prodejích ve světovém měřítku a od doby, co přišel do 3Com, trvale překračoval cíle, které si společnost stanovila, vedl rozsáhlé týmy k úspěchům a významně zlepšil naši aktivitu v Latinské Americe.   Jeho zkušenosti a schopnost vést lidi budou nedílnou součástí zlepšování naší celkové výkonnosti v oblasti EMEA.“

 

Během své dvacetileté zkušenosti úspěšného prodejního ředitele a vedoucího pracovníka v sektoru technologie a datových sítí prokázal Ros svou jedinečnou schopnost nacházet soulad mezi cíli společnosti a potřebami zákazníků, a to jak z pohledu obchodního, tak z technického hlediska. Donedávna byl Ros jako viceprezident a generální ředitel společnosti 3Com pro Latinskou Ameriku hnací silou trvalého meziročního nárůstu tržeb jak formou přímo sjednávaných obchodů, tak rozvojem vztahů s obchodními partnery a kromě toho zlepšil i nabídku služeb a distribuci výrobků.

 

„Těším se na to, že urychlím získávání pozic 3Com na trzích velkých společností a malých a středních firem. Se svými portfolii výrobků, které patří k nejrozsáhlejším a nejvíce konkurenceschopným a se svými spolehlivými distribučními kanály máme obrovskou příležitost, jak získat pozici jedničky na trhu zabezpečených konvergovaných sítí,“ dodal Ros. „EMEA je již dlouho kritickou oblastí pro růst 3Com a náš tým má nesmírnou příležitost nejen ke zlepšení naší výkonnosti v oblasti, ale i k tomu, aby předvedl, jaké hodnoty může 3Com přinést organizacím všech velikostí.“

 

Hledání Rosova následovníka v Latinské Americe právě probíhá.  V mezidobí bude úřadujícím viceprezidentem a generálním ředitelem pro tuto oblast Fieger.

 

Před příchodem do společnosti 3Com pracoval Ros ve výkonných řídících funkcích u Redback Networks, Inc., Lucent Technologies, Inc., GE Capital a IBM Corporation.

 

O 3Com Corporation

3Com Corporation (NASDAQ: COMS) je vedoucím poskytovatelem zabezpečených konvergovaných hlasových a datových síťových řešení pro podniky všech velikostí.  3Com nabízí široký sortiment inovativních výrobků, pro něž zajišťuje prodej, služby a podporu formou poskytující zákazníkům vynikající obchodní hodnotu. Prostřednictvím své divize TippingPoint je 3Com vedoucím poskytovatelem ochranných síťových systémů, které zajišťují důkladnou ochranu aplikací, infrastruktury a výkonnosti korporací, vládních agentur, poskytovatelů služeb a akademických institucí. Další informace najdete na adrese www.3com.com, nebo na stránkách společnosti určených pro zástupce tisku www.3com.com/pressbox.

Váš názor Další článek: Google testuje Wi-Fi

Témata článku: Technické zlepšování, Rose

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší