3Com dokončuje akvizici Call Technologies

13. dubna 2000
Autodesk jde do portálů
3Com, jednička v IP technologiích oznámila dokončení akvizice Reston, VA-based Call Technologies.
3Com dokončuje akvizici Call Technologies
3Com, jednička v IP technologiích oznámila dokončení akvizice Reston, VA-based Call Technologies. Call Technologies je vedoucí vývojář Unified Messaging and Operational Systems and Support softwarových řešení pro poskytovatele služeb.

Unified Messaging umožňuje lidem přístup k jakékoliv hlasové zprávě, faxu nebo emailu přes jakoukoliv síť, zatímco používá jakýkoliv klientův přístroj – telefon, bezdrátové sady, PC nebo bezdrátové osobní digitální asistenty. OSS umožňuje poskytovatelům automaticky spravovat dodávky služeb a back-office procesů.

Transakce, která se uzavřela 3. dubna v hodnotě asi $90 milionů, bude vyúčtována jako nákup. Neočekává se, že by akvizice měla mít materiální dopad ve výsledcích fiskálního roku 2000.

3Com oznámil plán koupit Call Technologies 20. března. Tato akvizice zlepšuje schopnosti služeb pro strukturu 3Com CommWorks a Total Control přístupové platformy, nejdůležitější řešení společnosti pro telekomunikační providery na trhu. Struktura CommWorks nabízí globálním providerům služeb kompletní přeměnu cesty k další generaci spojených sítí.

O společnosti 3Com Corporation
S více než 300 miliony zákazníků po celém světě umožňuje společnost 3Com Corporation přístup k informacím více lidem a více způsoby než jakákoliv jiná firma zaměřená na síťové technologie. Společnost 3Com přináší internetová řešení pro spotřebitele, malé a středně velké obchodní stránky a poskytovatele síťových služeb. Více informací najdete na stránce www.3com.com/pressbox.
Váš názor Další článek: Autodesk jde do portálů

Témata článku: Call, Back Office, Digitální asistent, Asistent, Kompletní dokončení, Lid


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu