3Com - aktuální zpráva k události v Hemel Hempsteadu, Velká Británie v návaznosti na explozi ve skladu s oleji

14. prosince 2005
8 GB dat na USB klíčence
Marlborough, 13. prosince 2005 – Společnost 3Com dnes oznámila, že její ředitelství pro příslušenství a údržbu škod v Hemel Hampsteadu ve Velké Británii evropská bylo poškozeno dnešní explozí k níž došlo ve skladu s oleji. Společnost současně potvrzuje, že nemá hlášeny žádné oběti na životech ani žádná zranění z řad vlastních zaměstnanců.
3Com - aktuální zpráva k události v Hemel Hempsteadu, Velká Británie v návaznosti na explozi ve skladu s oleji

Krizový štáb společnosti zahájil komunikaci se všemi svými zaměstnanci a dodavateli a rovněž aktivoval vlastní záložní sytém, aby nedošlo k přerušení chodu společnosti. V současnosti společnost odhaduje minimální dopad na její klienty a současně se plně věnuje obnovení všech obchodních sítí.

 

Ve společnosti 3Com v pobočce v Hemelu je zaměstnáno přibližně 300 lidí převážně v oddělení prodeje, marketingu a řízení produktů. Pobočka 3Com je vzdálena přibližně čtvrt míle od ohniska výbuchu.

 

 

Společnost 3Com - informace

Společnost 3Com Corporation (NASDAQ: COMS) je předním poskytovatelem síťových řešení zabezpečení převodu hlasu a dat pro podniky všech velikostí. Společnost 3Com nabízí širokou nabídku inovativních produktů s podporou špičkového marketingu, servisu a podpory, které zákazníkům poskytují skvělou hodnotu pro jejich organizace. Prostřednictvím své divize TippingPoint je společnost 3Com předním poskytovatelem síťových systémů proti neoprávněnému vniknutí, které poskytují důkladnou ochranu aplikací, ochranu infrastruktury a ochranu výkonu pro organizace, vládní agentury, poskytovatele služeb a akademické instituce. Další informace najdete na webu www.3com.com nebo na tiskovém serveru www.3com.com/pressbox.

Váš názor Další článek: 8 GB dat na USB klíčence

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší