333 mp3 skladeb zdarma k notebookům HP ENVY

333 mp3 skladeb zdarma k notebookům HP ENVY

Společnost HP oznamuje atraktivní předvánoční nabídku. Každý zákazník, který si na českém či slovenském trhu zakoupí vybraný notebook HP ENVY, k němu získá zdarma navíc i 333 mp3 skladeb dle libovolného výběru z katalogu předního světového vydavatelství Universal Music Group (UMG). Touto možností se rozšiřuje stávající nabídka platformy HP Connected Music(1).

Při zakoupení notebooku HP Envy(2) s Beat Audio obdrží zákazník přímo u obchodních partnerů HP poukázku s kódem, která zajišťuje předplatné na 90 dní a 333 skladeb ve formátu mp3 zdarma. Maximálně lze stáhnout 111 hudebních skladeb za 30 dní, tedy celkem 333 mp3 v průběhu 90 dní.

„Zákazníci mohou poslouchat a stahovat písničky z bohaté nabídky popových, rockových, alternativních a dalších žánrů od českých i zahraničních interpretů,“ upřesnila Jana Kučerová, marketingová manažerka HP PPS. Nabídka je velmi pestrá a zahrnuje tvorbu nejznámějších interpretů, jako je např. Madonna, Justin Bieber, Lady Gaga, Rihanna, No doubt, The Killers, Robbie Williams, či české hvězdy Kryštof, Xindl X, Ewa Farna, Katarína Knechtová a řada dalších. Díky 333 mp3 zdarma nabízí HP svým zákazníkům dárek v hodnotě přibližně 8 000 Kč.“

Díky exkluzivnímu obsahu a bezkonkurenčnímu katalogu světových umělců, kterým UMG disponuje, přináší spolupráce mezi HP a UMG takřka neomezenou porci moderní hudby do vybraných nejnovějších modelů osobních počítačů HP pro domácí uživatele. Hudební nabídka skladeb UMG je obrovská, velmi pestrá a neustále se aktualizuje, lze v ní jednoduše vyhledávat, vytvářet vlastní playlisty a sdílet alba či nejčerstvější informace přes sociální sítě nebo email.

Všichni zaregistrovaní uživatelé dostanou možnost bezplatně přistupovat k portálu HP Connected Music po dobu 90 dní od registrace. Po uplynutí této doby se registrovaní uživatelé budou moci na portálu nadále účastnit soutěží, ale dojde k deaktivaci možnosti definovat playlisty, poslouchat rádia, a místo celých skladeb budou nadále k dispozici pouze 30s ukázky hudebních skladeb.

Dostupnost

Poukázka 333 pro MP3 je součástí následujících domácích počítačů a notebooků HP s operačním systémem Microsoft Windows 8 v České a Slovenské republice:

HP Envy Ultrabook 4 1150-ec

HP Envy TouchSmart Ultrabook 4 1160-ec

HP Envy Ultrabook 6 1150-ec

HP Envy dv6 7250-ec

HP Envy dv7 7230-ec

HP Envy dv7 235-ec

HP Envy m6 1150-ec

HP Envy m6 1140-ec

Další článek: WCIT má za sebou pernou noc, Saudové chtějí větší kontrolu internetu

Témata článku: Envy, Hvězda, HP Envy, Robbie Williams, Justin, Hudební vydavatelství, Rihanna, Justin Bieber, Beat, Bieber, Lady, Lady Gaga, Madonna, HP Notebook

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší