333 mp3 skladeb zdarma k notebookům HP ENVY

333 mp3 skladeb zdarma k notebookům HP ENVY

Společnost HP oznamuje atraktivní předvánoční nabídku. Každý zákazník, který si na českém či slovenském trhu zakoupí vybraný notebook HP ENVY, k němu získá zdarma navíc i 333 mp3 skladeb dle libovolného výběru z katalogu předního světového vydavatelství Universal Music Group (UMG). Touto možností se rozšiřuje stávající nabídka platformy HP Connected Music(1).

Při zakoupení notebooku HP Envy(2) s Beat Audio obdrží zákazník přímo u obchodních partnerů HP poukázku s kódem, která zajišťuje předplatné na 90 dní a 333 skladeb ve formátu mp3 zdarma. Maximálně lze stáhnout 111 hudebních skladeb za 30 dní, tedy celkem 333 mp3 v průběhu 90 dní.

„Zákazníci mohou poslouchat a stahovat písničky z bohaté nabídky popových, rockových, alternativních a dalších žánrů od českých i zahraničních interpretů,“ upřesnila Jana Kučerová, marketingová manažerka HP PPS. Nabídka je velmi pestrá a zahrnuje tvorbu nejznámějších interpretů, jako je např. Madonna, Justin Bieber, Lady Gaga, Rihanna, No doubt, The Killers, Robbie Williams, či české hvězdy Kryštof, Xindl X, Ewa Farna, Katarína Knechtová a řada dalších. Díky 333 mp3 zdarma nabízí HP svým zákazníkům dárek v hodnotě přibližně 8 000 Kč.“

Díky exkluzivnímu obsahu a bezkonkurenčnímu katalogu světových umělců, kterým UMG disponuje, přináší spolupráce mezi HP a UMG takřka neomezenou porci moderní hudby do vybraných nejnovějších modelů osobních počítačů HP pro domácí uživatele. Hudební nabídka skladeb UMG je obrovská, velmi pestrá a neustále se aktualizuje, lze v ní jednoduše vyhledávat, vytvářet vlastní playlisty a sdílet alba či nejčerstvější informace přes sociální sítě nebo email.

Všichni zaregistrovaní uživatelé dostanou možnost bezplatně přistupovat k portálu HP Connected Music po dobu 90 dní od registrace. Po uplynutí této doby se registrovaní uživatelé budou moci na portálu nadále účastnit soutěží, ale dojde k deaktivaci možnosti definovat playlisty, poslouchat rádia, a místo celých skladeb budou nadále k dispozici pouze 30s ukázky hudebních skladeb.

Dostupnost

Poukázka 333 pro MP3 je součástí následujících domácích počítačů a notebooků HP s operačním systémem Microsoft Windows 8 v České a Slovenské republice:

HP Envy Ultrabook 4 1150-ec

HP Envy TouchSmart Ultrabook 4 1160-ec

HP Envy Ultrabook 6 1150-ec

HP Envy dv6 7250-ec

HP Envy dv7 7230-ec

HP Envy dv7 235-ec

HP Envy m6 1150-ec

HP Envy m6 1140-ec

Další článek: WCIT má za sebou pernou noc, Saudové chtějí větší kontrolu internetu

Témata článku: HP Envy, Justin, Lady, HP Notebook, Beat, Envy, Justin Bieber, Rihanna, Lady Gaga, Robbie Williams, Bieber, Madonna, Hvězda, Hudební vydavatelství, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky