2N TELEKOMUNIKACE opět v prestižním žebříčku Českých 100 nejlepších

Praha, 10. 1. 2006 – Anketa Českých 100 nejlepších, kterou pořádá Panevropská společnost pro kulturu a vzdělávání Comenius potvrdila, že 2N TELEKOMUNIKACE patří mezi ty české firmy, které se dokáží dlouhodobě rozvíjet. V hodnocení Českých 100 nejlepších za rok 2005 patří 2N 38. místo.
2N TELEKOMUNIKACE opět v prestižním žebříčku Českých 100 nejlepších

Generální ředitel 2N, ing. Oldřich Stejskal, považuje umístění v anketě za potvrzení směru, kterým se pod jeho vedením 2N vydala. „Máme-li jako výrobní firma s našimi produkty uspět na dravých a náročných trzích celého světa, musíme stejně uspět i ve srovnání s dalšími českými firmami. To samozřejmě platí i opačně. Když patříme v národním průmyslovém týmu mezi reprezentanty, můžeme měřit síly se silnými soupeři odkudkoli.“ K dlouhodobé pozici 2N v žebříčku od roku 1997 Oldřich Stejskal optimisticky dodal: „Za dobu, po kterou máme možnost řadit se mezi elitu českých firem, se zcela změnily naše produkty i výrobní technologie. Řada firem vznikla, jiné byly z trhu vytlačeny. Tradice 2N je v tomto případě dobrým signálem, že jdeme dobrým směrem “.

 

38. místo v hodnocení Českých 100 nejlepších za rok 2005 je zajímavé také tím, že 2N je opět na přední pozici mezi firmami z oblasti informačních a komunikačních technologií. Skutečnost, že 2N patří mezi významné tuzemské firmy, dokládá i to, že sídlo společnosti 2N navštívil v rámci oficiální prezidentské návštěvy Prahy 12 prezident Václav Klaus. Za doprovodu starosty městské části  pana Petra Hány a představitelů vedení společnosti 2N se seznámil s historií i perspektivami tohoto předního českého výrobce a exportéra telekomunikační techniky.

Váš názor Další článek: AMD uvolnilo dvoujádrový Athlon 64 FX-60

Témata článku: Dobrá pozice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší