2.1 kanálové počítačové reproduktory SRS-DB500 s plně digitálním zesilovačem S-Master

2.1 kanálové počítačové reproduktory SRS-DB500 s plně digitálním zesilovačem S-Master

2.1 kanálové počítačové reproduktory SRS-DB500 s plně digitálním zesilovačem S-Master zajistí výjimečný výkon a reálné basy.

  • 2.1 kanálový systém počítačových reproduktorů
    „MU-TE-KI“ s celkovým výkonem 300 W (150 W + 2x 75 W)
  • Výkonný plně digitální zesilovač S-Master zajišťující hutný a detailně prokreslený zvuk
  • Bezdrátový dálkový ovladač pro nastavení hlasitosti, basů, výšek, vstupu a světelných efektů
  • Dva vstupy: RCA a stereo minijack pro připojení MP3 přehrávače, CD přehrávače nebo konzoly PLAYSTATION®

Konec hry pro jiné počítačové reproduktory! Jestli chcete zemité basy a kvalitní reprodukci filmových melodií, oblíbené hudby a doprovod při hraní her, dopřejte si systém SRS-DB500. Jeho výkon vás přesvědčí, že ostatní sestavy počítačových reproduktorů nemají nejmenší šanci.

Tříkanálový systém počítačových reproduktorů SRS-DB500 v sobě ukrývá výkon 300W rozdělený mezi 150W subwoofer a dvojici 75W satelitních reproduktorů.

Systém pod označením „MU-TE-KI“ (což v japonštině znamená „neporazitelný“) je dokonalým společníkem herních nadšenců i filmových fanoušků, kteří chtějí, aby akci na obrazovce doprovázel opravdu dobrý zvuk. Díky svému výkonu a bohatě strukturovanému zvuku se tento systém také výborně hodí pro ozvučení hlučných oslav hudbou z připojeného MP3 nebo CD přehrávače. Při celkovém výkonu 300 W basy opravdu pocítíte.

O nízké frekvence se stará 150W basreflex systém 160mm měničem a výkonným magnetem. Čisté a jasné středy a výšky jsou dílem dvou kompaktních satelitních reproduktorů, každý o výkonu 75 W.

Kvalitní a detailně prokreslený zvuk dokonale podbarví vaše oblíbené hry, filmy i skladby ve formátu MP3. Klíčem k tomuto skvělému zvuku je technologie digitálního zesílení Sony S-Master použitá také v televizorech BRAVIA™, noteboocích VAIO®, hi-fi systémech, přehrávačích Walkman® a mobilních telefonech Sony Ericsson.

Tato plně digitální technologie věrně reprodukuje zvuk originálu bez zkreslení způsobených převodem analogového signálu na digitální. Je také mimořádně účinná: oproti běžným analogovým zesilovačům má až o 85 % nižší příkon.

Zajímavým doplňkem basové jednotky je vestavěný světelný efekt „Deco“ se třemi volitelnými režimy rozsvěcení, které dodají zábavě barvu a švih.

Součástí systému je bezdrátový ovladač pro snadné a rychlé ovládání funkcí i v průběhu náročných her. Je možné na něm jednoduše nastavit hlasitost basů a výšek, ovládat funkce ztlumení zvuku, měnit zvukový vstup a režimu světelných efektů.

Ať chcete reproduktory SRS-DB500 použít ve spojení s herní konzolí, počítačem nebo televizí, dodaný kabel RCA/stereo minijack zajistí snadné připojení vašeho zařízení.

Výkonný 2.1 kanálový systém počítačových reproduktorů SRS-DB500 ‘MU-TE-KI’ bude na českém trhu k dostání od října 2009.

Další článek: Reklamy na Windows 7: nízkorozpočtové a natočené foťákem (3× video)

Témata článku: Nízká výška, Zesilovače, Zvuk, Deco, Walkman, Master, Televizory v akci, Sony Walkman, Televizory Sony, Herní ovladač, Magnet, Sony Bravia, Herní režim, Base, Běžný převod, Sony Ericsson, Televize Sony Bravia, Digitální vstup, Mobilní telefony sony ericsson, Stereo, Satelitní televize, Kvalitní notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

** V březnu došlo k tragické nehodě Tesly Model 3 ** NTSB vydala předběžnou vyšetřovací zprávu ** V okamžiku havárie jel vůz v režimu Autopilota

Karel Kilián | 120

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

Elon Musk: kupovat si jiné auto než Tesla je bláznovství, chystáme velké věci

** Tesla uspořádala prezentaci pro investory na téma autonomního řízení ** Zveřejnila podrobnosti o vlastním neuročipu i autonomní technologii ** Příští rok chce spustit vlastní platformu samořídicích sdílených aut

Karel Javůrek | 102

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

** Vertikální televizory do každé rodiny ** Desítky budou mít problém s počítači s malými disky ** Facebook se chlubil novinkami na F8

David Polesný, Jakub Čížek | 24

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

** Dark web a deep web jsou rozdílné pojmy ** Temný web je legální, ale často je zneužíván k nelegálním činnostem ** Dostat se na dark web není nic až tak složitého

Karel Kilián | 36Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch