18.5’’ LCD displej G925HDA od BenQ pro domácnost i kancelář

Zobrazení obrazu vždy v maximální velikosti bez nežádoucí deformace. Lepší obraz díky technologii Senseye®+photo, úspora elektrické energie, jež je podložená mezinárodními certifikáty, odezva 5ms

polečnost BenQ, celosvětově uznávaný výrobce digitálních zařízení určených pro všechny životní styly, potvrzuje své tvrzení pro firemní slogan “Přinášíme radost a kvalitu do života”, a to s příchodem cenově dostupného 18.5’’ monitoru G925HDA s jasem 200 cd/m2. Tento LCD displej se zobrazovacím poměrem 16:9 nabízí skutečně chytré řešení pro oblasti SOHO, SMB, vzdělávání a domácí použití – to vše díky rychlé 5ms odezvě, dynamickému kontrastnímu poměru 40 000 : 1 a přítomnosti konektoru D-Sub. Na rozdíl od předchozích modelů, šetří tento nový monitor 23.3% energie a je vysoce šetrný k životnímu prostředí, což dokazují i mezinárodně uznávané certifikáty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

BenQ nabídne kancelářím, domácím uživatelům i vzdělávacím institucím v oblasti 18.5 – 19’’ monitorů požitek ze sledování obrazu díky novým zobrazovacím režimům “Full” a “Aspect” na zcela novou úroveň. Režim “Full” je ideální pro zobrazení ve formátu 16:9, neboť přizpůsobí obsah tak, aby dokonale zaplnil celý displej bez zbytečných okrajů. Režim “Aspect” zase dokáže obraz modifikovat, aby z něj na displeji bylo vždy vidět co nejvíce, a to bez jakéhokoliv náznaku geometrické deformace. Mezi těmito dvěma módy lze velmi jednoduše přepínat pomocí intuitivního OSD menu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na novém displeji uživatelé ocení také přednosti technologie Senseye+foto, exkluzivního nástroje pro vylepšení obrazu z dílny společnosti BenQ. Tato technologie dynamicky reguluje jas a podsvícení displeje pro nejčastější uživatelské situace: Standard, Dynamická, Foto, Film a sRGB. Nezávislá správa barev Senseye dále uživatelům umožňuje dokonale přizpůsobovat barvy, kontrast a jas, to vše bez nutnosti přistupovat na jakékoliv kompromisy. Na závěr zbývá ještě uvést, že displej BenQ G925HDA je vybaven mnohoúčelovým konektorem D-Sub.

LCD monitor G925HDA je již na českém trhu dostupný za cenu 2.290 Kč bez DPH.

Fotografie ke stažení naleznete zdeDalší článek: Twitter: úvodní strana nabízí aktuální témata a twíty

Témata článku: Nezávislý film, Foto, Soho

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší