11. odborná konference KARAT OPEN 2008

11. odborná konference KARAT OPEN 2008

Společnost KARAT Software pořádala již 11. odbornou konferenci KARAT OPEN, která se uskutečnila ve středu 23. dubna v Hotelu Imperial Ostrava a následně v úterý 6. května v Hotelu STEP Praha. Konference, která byla letos zaměřena na oblast výroby a servisu se zúčastnilo přes 100 účastníků z řad manažerů, IT odborníků, uživatelů i médií.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Konference účastníkům přiblížila možnosti řešení potřeb výrobních a servisních organizací prostřednictvím podnikového informačního systému v samostatných praktických workshopech. O praktické zkušenosti s výběrem, implementací a užíváním informačního systému KARAT se s posluchači podělili zástupci společností BENEŠ a LÁT, slévárna a strojírna a společnosti Grapo.

V rámci workshopu Přizpůsobivost IS KARAT „na vlastní oči“ mohli účastníci na praktickém příkladu shlédnout, jak rychle a snadno může uživatel upravit potřebné části informačního systému KARAT vlastními silami.
Mediálními partnery konference byly časopisy: Biz, Connect!, Computer, Business World, ComputerWorld, T+T Technika a Trh a IT Systems.

Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE…) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na www.karatsoftware.com.

Témata článku: Linux, Workshop, Step, Karat, Imperial

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje