10. odborná konference KARAT OPEN 2007

Přerov 17.4.2007. Společnost KARAT Software a.s., pořádá již 10. ročník odborné konference KARAT Open 2007, která se koná v Ostravě dne 26.4.2007 a následně pak v Praze dne 10.5.2007.
10. odborná konference KARAT OPEN 2007

Konference je určena především  manažerům,  IT odborníkům a  uživatelům středních a velkých společností, které  plánují pořízení informačního systému. Svým zaměřením je rovněž vhodná i pro odbornou IT veřejnost a média.

Cílem konference je seznámit účastníky se specifickými vlastnostmi komplexního informačního systému KARAT. Praktickým přínosem bude zejména reálná případová studie, jejímž prostřednictvím se účastníci dozví s jakými nároky na klienta je spojena implementace informačního systému ve firmě. Na praktickém příkladu pak bude možné shlédnout jak rychle a snadno může přímo uživatel upravit potřebné části informačního systému KARAT vlastními silami.Prostřednictvím zástupce HVB Bank budou prezentovány informace  a návod postupu pro financování informačního systému z prostředků Evropské unie..  O problematice podnikatelských rizik, která souvisejí s implementací a využíváním podnikových informačních systémů, bude hovořit Ing. Petr Sodomka, Ph.D., předseda Centra pro výzkum informačních systémů (CVIS) při Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

Témata článku: Software, Microsoft, Karat, Informační systém, Velké riziko, Vhodný stroj

Určitě si přečtěte

Co je realita a fikce? Brzy to nepoznáme. A.I. ze Stanfordu tvoří fotky z neexistujících měst

Co je realita a fikce? Brzy to nepoznáme. A.I. ze Stanfordu tvoří fotky z neexistujících měst

** Fotografii každý vnímá jako jednoznačný důkaz ** časem to ale přestane platit ** Strojové učení se totiž neustále zdokonaluje

16.  8.  2017 | Jakub Čížek | 13

USB zařízení je možné odposlouchávat ze sousedního portu

USB zařízení je možné odposlouchávat ze sousedního portu

** Crosstalk byl dřív problém paralelních portů, dnes se ho pokusili prověřit na USB ** Zařízení ze sousedního USB portu může odposlouchávat to vedlejší ** Mohou vznikat záškodnické flašky nebo třeba USB lampičky

14.  8.  2017 | Adam Harmada | 19

Nový Skype! Vypadá jinak a je „sociálnější“

Nový Skype! Vypadá jinak a je „sociálnější“

18.  8.  2017 | Markéta Mikešová | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí