Zpravodajský zdroj

Přečtěte si o tématu Zpravodajský zdroj. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zpravodajský zdroj, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zpravodajský zdroj.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Co právě používám: David Polesný

Co právě používám: David Polesný

Jestli jste zvědaví, nebo se jen rádi necháte inspirovat, mohlo by se vám zalíbit, že na sebe něco práskneme - jako první prozradí David Polesný, co používá a proč.

David Polesný | 46

Google Zprávy a Reader: informace „vše v jednom“

Google Zprávy a Reader: informace „vše v jednom“

Neomezujte se jen na jeden zdroj informací, nechte si naservírovat to nejlepší ze všech nebo sledujte každou zprávu v RSS.

Jan Wagner | 2

RSS – tři písmena, která mění internet

RSS – tři písmena, která mění internet

S oranžovou ikonou s nápisem RSS se už rok a půl setkáváte i na Živě. Pro řadu uživatelů internetu je ale systém, který dokáže doručovat informace o nových článcích na webu, stále věcí neznámou a nepoužívanou. Pojďme si tedy říct, co RSS umí nabídnout a jak jej nejlépe využít.

Otakar Schön | 76

Google prohledává ve zprávách

Google prohledává ve zprávách

Nová služba vyhledávače Google vypadá velmi výkonně. Po řadě různých serverů s odkazy na novinové zdroje, tu je nástroj indexující 4000 anglicky psaných zpravodajských serverů z celého světa.

Tomáš Holčík | 1Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu