Zobrazený pixel

Přečtěte si o tématu Zobrazený pixel. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zobrazený pixel, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zobrazený pixel.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nové širokoúhlé monitory ohrožují pozice devatenáctipalcové klasiky

Nové širokoúhlé monitory ohrožují pozice devatenáctipalcové klasiky

V dnešní době jsou bezesporu v kurzu devatenáctipalcové monitory. Nabídka je opravdu široká, od levných TN panelů až po kvalitní displeje s technologií S-IPS. Cenové rozpětí je také dost široké, takže si vybere každý. Vše by se ale mohlo změnit s novou generací širokoúhlých panelů.

Adam Vágner | 42

GeForce 3 - přetaktování

GeForce 3 - přetaktování

Protože GeForce 3 Ti200 se poslední dobou stává poměrně zajímavou volbou, rozhodl jsem se otestovat, jaký efekt má případné přetaktování čipu. Dříve byl jasně limitujícím faktorem takt pamětí, ale co nyní?

Petr Orel | 26

Sampo PD-80A, levný 17 palcový TFT panel

Sampo PD-80A, levný 17 palcový TFT panel

Představte si plochý panel postaveny na bázi aktivní technologie TFT (Thin Film Tranzistor) o viditelné úhlopříčce 17" (přesněji 433mm - to odpovídá spíše klasickému 19" monitoru). Představte si, že vám nabízí 16.7mln barev v maximálním rozlišení 1280x1024. Představte si kontrast 200:1 a svítivost 200 Cd/m2. Představte si, že "hloubka" tohoto panelu nepřesáhne 19cm včetně stojanu. Prohlédněte si  logo TCO 99 Approved. Zvažte záruku 3 roky a podívejte se na ceny konkurence, která si obdobné panely cení na bratru 80 000 Kč. Otevřete oči a podívejte se na cenovku Sampa PD-80A - vidíte 45 370 bez DPH... Není to skvělé?

PC Tuning | 3


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači