Zmeškaný hovor

Přečtěte si o tématu Zmeškaný hovor. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zmeškaný hovor, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zmeškaný hovor.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Hlavně ostražitost. Kdo a jak útočí na váš mobil

Hlavně ostražitost. Kdo a jak útočí na váš mobil

** O peníze vás může připravit prostý zmeškaný hovor ** Útoky vedou přes SMS, messengery, mai či aplikace ** Ochránit vás může pouze váš vlastní mozek a ostražitost

Týden | 2

MyPhoneExplorer: Hrátky s telefony Sony Ericsson

MyPhoneExplorer: Hrátky s telefony Sony Ericsson

Standardní správce mobilních telefonů od výrobce vás již omrzel a vy hledáte alternativu pro práci se zprávami, kontakty i daty v češtině a zadarmo? MyPhoneExplorer je tu pro vás.

Josef Kraus | 19

Jak skoncovat s ADSL

Jak skoncovat s ADSL

Byl jsem jedním z těch, kteří měli ADSL v tzv. „první vlně“ - již od dubna 2003. Po roce ale přišla lepší nabídka kabelového připojení, které do našeho města přišlo jako blesk z čistého nebe. Nechal jsem si tedy zavést kabel, ale musel jsem nechat odpojit ADSL. Jak sami uvidíte, nebylo to vůbec jednoduché!

František Janouch | 71

Panasonic EB-GD90: zdání někdy klame

Panasonic EB-GD90: zdání někdy klame

V nominaci do ankety Mobil roku 1999 mohlo překvapit, že telefon Panasonic GD90 byl nominován do nejvyšší kategorie Hi-Tech.

časopis Mobility | 2

Pobočkové telefonní ústředny

Pobočkové telefonní ústředny

Vedle v kanceláři zvoní telefon, zadáním kódu si hovor převezmu, hovořím se zákazníkem. Jeho požadavek je však schopna vyřídit jiná osoba, tudíž jednoduchým kódem hovor opět přepojím.

Pavel Šimák


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu