Zlaté provedení

Přečtěte si o tématu Zlaté provedení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zlaté provedení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zlaté provedení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Lenovo ideapad 710S - velký a skvělý displej v malém těle

Lenovo ideapad 710S - velký a skvělý displej v malém těle

** 13,3" displej v kompaktním těle ** Verze s Core i7 za cenu Core i5 ** chybí čtečka otisků a USB-C

Tomáš Holčík|7

LenovoTesty
Asus v Las Vegas: Nové monitory a herní železo [CES]

Asus v Las Vegas: Nové monitory a herní železo [CES]

** Na CESu se Asus zaměřil především na hráče ** Ukázal herní monitory, sestavu i dokovací stanici k noteboku ** Chybět však nesmí ani periferie jako mechanická klávesnice

Stanislav Janů|5

Chladič Zalman Reserator I: výběrové ticho

Chladič Zalman Reserator I: výběrové ticho

Neustále rostoucí nároky na chlazení procesorů a nutnost udržet hlučnost chladicích systémů na přijatelné úrovni nutí výrobce sahat po alternativních metodách. Zalman, jakožto známý výrobce tichých chlazení, nabízí několik druhů bezhlučných chladičů. Špičkou produkce je vodní chlazení Zalman Reserator I.

Computer, |30

GeForce 4 Grand Prix: 11x GeForce 4 Ti 4200

GeForce 4 Grand Prix: 11x GeForce 4 Ti 4200

Nejoblíbenější grafickou kartou dneška je GeForce 4 Ti 4200 a nejeden uživatel přemýšlí o koupi této karty. Na trhu je velké množství značek, které znesnadňuji výběr. Která karta je nejlepší? Na tuto otázku se vám pokusí odpovědět největší test grafických karet v historii PCtuningu, který jsem pro vás připravil. Do testu se dostalo celkem 11x GeForce 4 Ti 4200, Radeon 8500, GeForce 4 Ti 4600 a Ti 4400. Neváhejte a čtěte! (32 kapitol)

Jan Dudek|206

Chladiče pro Duron

Chladiče pro Duron

Vysoký výkon, nízká cena, perfektní stabilita... To je Duron - fenomén dnešní doby. Všichni ale víme, jak moc topí. Zvláště v přetaktovaném stavu je pro něj těžké vybrat "ten správný" chladič... Velice zajímavý článek na toto téma připravil Lexa, který má jako počítačový technik zkušenosti s mnoha Durony. Popisuje v něm čtyři varanty chlazení speciálně pro Socket A. A navíc na přetaktovaném Duronu 1GHz !!!

PC Tuning