Zjednodušená instalace

Přečtěte si o tématu Zjednodušená instalace. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zjednodušená instalace, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zjednodušená instalace.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Stále nezasaženi VoIP? Vyzkoušejte Skype 2.5 s SMSkami

Stále nezasaženi VoIP? Vyzkoušejte Skype 2.5 s SMSkami

Skype 2.5 je ve své finální verzi k dispozici od minulého týdne. V článku jsme se blíže podívali na nejzajímavější funkci v podobě možnosti zasílat SMS zprávy na běžné mobilní telefony.

Jan Kuneš | 117

American Power Conversion přichází s novými UPS zařízeními

American Power Conversion přichází s novými UPS zařízeními

American Power Conversion představila novou produktovou řadu on-line UPS s dvojitou konverzí Smart-UPS VT. Tato řada je vhodná pro zákazníky, kteří hledají úsporné, uživatelsky příjemné a vysoce výkonné řešení. Modely Smart-UPS VT jsou v provedení od 10 do 40 kVA a jejich účelem je poskytovat ochranu napájení, jelikož i krátký výpadek elektrického proudu může firmu stát miliony.

Lenka Kosztolányiová

Linux má dvojčata

Linux má dvojčata

Linux má většina z nás patrně asociován se slovem „Red Hat“. Společně s jinými firmami zůstává ve stínu „klobouku“ i Mandrake, který však usilovně bojuje o své místo na slunci.

Computer | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu