Zavirování

Přečtěte si o tématu Zavirování. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zavirování, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zavirování.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Ke stažení: Virtuální mechanika snadno a rychle

Ke stažení: Virtuální mechanika snadno a rychle

Potřebujete-li doinstalovat z CD či DVD nové funkce a nechcete se s nimi neustále tahat, stačí si obraz disku uložit jako tzv. image, kde bude vždy po ruce.

Josef Kraus | 10

Podpora mobilních zařízení v podnikovém prostředí

Podpora mobilních zařízení v podnikovém prostředí

Mobile Device Manager (MDM) 2008 je nové řešení rodiny Microsoft System Center, které je v RTM k dispozici od 14. února 2008. Microsoft tím reaguje na stále rostoucí počet chytrých telefonů ve firmách a s tím spojené zvyšování náročnosti jejich správy.

Microsoft TechNet

Rok 2004 ve světovém internetu: bojíme se, máme čeho

Rok 2004 ve světovém internetu: bojíme se, máme čeho

Bezpečnostní problémy byly zásadní bolestí a budou i v letošním roce. I když spamu může odzvonit, virové nákazy nekončí - a některá z nich může být katastrofická.

Jiří Hlavenka | 28

Virové útoky roku 2004

Virové útoky roku 2004

Rok 2004 byl plný velmi zajímavých zvratů v oblasti zákeřných kódů. Viry a červy se předháněly, objevil se první 64-bitový vir, červy pro mobilní telefony se staly reálnou hrozbou a emailový červ nám kazil Vánoce. Na druhé straně barikády největší změnu znamenal Service Pack 2 pro Windows XP, který znamená skutečný zlom v oblasti bezpečnosti platformy Windows.

Vít Jurásek | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači