Závěrečný test

Přečtěte si o tématu Závěrečný test. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Závěrečný test, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Závěrečný test.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Přehled programů pro budoucí řidiče

Přehled programů pro budoucí řidiče

Přestože to tak na našich silnicích poslední dobou nevypadá, každý řidič musí nejprve úspěšně absolvovat vedle praktických zkoušek i teoretické znalosti řízení vozidla a chování se na silnici. S teoretickou částí vám mohou pomoci programy, které naleznete v tomto přehledu.

Jan Polzer | 7

Tým robotů bude hledat tučňáka

Tým robotů bude hledat tučňáka

Speciální tým robotů poháněných operačním systémem Linux bude na konferenci LinuxWorld mapovat budovu a hledat v ní schované maskoty, tučňáky Tuxe. Vědci z SRI International tak chtějí předvést pokroky v distribuovaných počítačových sítích a robotice.

Otakar Schön | 7

Velký test IDE kabelů - který je pro váš disk nejlepší?

Velký test IDE kabelů - který je pro váš disk nejlepší?

Každý se zaměřuje na rychlý procesor, ale již nikdo se nepozastavuje nad tím, že klasický IDE kabel může zvýšit výkon počítače až o 30%. Otestovali jsme proto tři ATA/66 a tři ATA/33 kabely různých výrobců a zjistili, který z nich je pro váš disk nejlepší. P.S. Myslíme si, že metoda testování kabelů je světově unikátní - pokud to někde uvidíte, je to nejspíše okopírované ze Žive.cz.

Jakub Lohniský | 84

Souboj titánu: GeForce 2 GTS kontra ATI Radeon

Souboj titánu: GeForce 2 GTS kontra ATI Radeon

Dostal: Srovnání dvou nejžhavějších grafických karet dneška ATI Radeonu 64MB DDR a Herculesa Prophet II GTS 64MB (reprezentanta GeForce 64MB GTS) provedl server Planethardware. I když se pravděpodobně nebude jednat o karty, pro které ihned poběžíte do krámu, bude jistě zajímavé sledovat jak se tito nabušení borci řežou v 1GHz ringu. P.S. Testy PCtuningu provedeme ihned po tom, jak obdržíme ATI Radeon...

PC Tuning


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači