Základ bezpečnosti

Přečtěte si o tématu Základ bezpečnosti. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Základ bezpečnosti, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Základ bezpečnosti.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Český Avast Software míří na burzu na Wall Street

Český Avast Software míří na burzu na Wall Street

Český výrobce antivirů Avast Software se v příštím roce chystá na emisí akcií na burze v New Yorku. Firma chce úpisem získat 200 milionů dolarů a investovat je do rozvoje.

Jan Sedlák | 11

Odborný certifikační seminář

Odborný certifikační seminář

Připravte se na práci s bezdrátovými sítěmi - Pod záštitou společnosti VaNET s.r.o. se uskuteční další z řady seminářů o WIFI technologiích zaměřený převážně na dobře známé produkty výrobce D-link. Seminář se uskuteční 27.- 28.5.2004 v budově Semináře, Thákurova 3, Praha 6.

Inzerce | 2

VBS/MyBa: Další klon LoveLetteru je tady

VBS/MyBa: Další klon LoveLetteru je tady

Když si někdo stojí na vedení a spustí i virus, který se nepochopitelně maskuje jako spustitelný EXE soubor, tak to už musí být. Kupodivu i takový virus se dostal mezi lidi a šíří se.

Karel Kilián | 5

Bezpečnost na Centru a Mageu II.

Bezpečnost na Centru a Mageu II.

Včerejší článek o nebezpečí předávání parametrů uživatelů na příkazové řádce zvedl velkou pozornost. K tématu se vracíme, protože některé věci vyžadují upřesnění a uvedení na pravou míru. Dozvíte se tedy například, proč je Centrum bezpečné.

Tomáš Holčík


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu