Významný mezník

Přečtěte si o tématu Významný mezník. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Významný mezník, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Významný mezník.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Hladinová válečná loď zasáhla vzdálený cíl s pomocí dronu

Hladinová válečná loď zasáhla vzdálený cíl s pomocí dronu

** USS Coronado (LCS 4) při nedávném cvičení vypálila protilodní raketu na cíl, který byl ve značné vzdálenosti za vizuálním horizontem lodi ** Klíčovou roli v tom sehrál bezpilotní vrtulníkový dron MQ-8B Fire Scout ** Ten ve spolupráci s vrtulníkem MH-60S Seahawk poskytl raketě nezbytná data

Stanislav Mihulka | 12

Historie českého internetu: slavíme 10. výročí liberalizace

Historie českého internetu: slavíme 10. výročí liberalizace

Dnes je tomu přesně 10 let, kdy byl v ČR liberalizován Internet. Do té doby mohl být pouze akademický, a teprve od 1. července 1995 dostali šanci i komerční provideři. S nimi se pak dostali k Internetu i uživatelé, stojící mimo akademickou sféru. Začala doba bouřlivého rozvoje.

Jiří Peterka | 15

Končí zlaté časy prohlížeče Firefox?

Končí zlaté časy prohlížeče Firefox?

Podle výsledků průzkumu francouzské agentury XiTi počet uživatelů internetového prohlížeče Firefox stále narůstá. Tempo růstu však radikálně zpomaluje. Výrobce Firefoxu, společnost Mozilla, ale zůstává v klidu a říká, že na rychlosti získávání nových uživatelů zase tak moc nezáleží.

Václav Kadlec | 154

Levnější ADSL už od zítřka?

Levnější ADSL už od zítřka?

V aprílovém cenovém rozhodnutí ČTÚ o cenách za propojení ADSL je uveden termín 15. dubna. Tento den by měly začít platit nové nižší ceny za ADSL, které by tak měly být dostupnější zatím váhající veřejnosti. Pokud se vám ale zdá, že doposud nebyly zveřejněny žádné nové nabídky pro koncové zákazníky, nedívali jste se špatně. Ceny se v dohledné době měnit nebudou.

Tomáš Holčík | 103

Klíčoví zákazníci a péče o ně

Klíčoví zákazníci a péče o ně

Během posledních měsíců vyšla řada zajímavých knih, jichž jste si určitě nestihli ani povšimnout, natož si je přečíst. Doufáme tedy, že uveřejnění starších recenzí vás bude inspirovat k letnímu odpočinkovému čtení. Jako první přinášíme hodnocení knihy Kena Burnetta: Klíčoví zákazníci a péče o ně.

Petr Sodomka

Další akvizice, tentokrát firmy CAdis

Další akvizice, tentokrát firmy CAdis

Tento týden došlo k další velmi zajímavé akvizici. Společnost MechSoft.com, Inc. se sídlem v Austinu (Texas) oznámila zahájení své činnosti.

Jaroslav Schwarz

Iridium začíná v neděli!

Iridium začíná v neděli!

Už je to tady, významný mezník v celosvětové mobilní komunikaci se blíží. Systém Iridium začíná fungovat v neděli 1.listopadu 1998.

Pavel Cempírek


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk