Vyvinutá společnost

Přečtěte si o tématu Vyvinutá společnost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Vyvinutá společnost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Vyvinutá společnost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Vozidlo s hybridním mikrovlnným a laserovým systémem sestřelilo spoustu dronů | Zdroj:  Raytheon

Vozidlo s hybridním mikrovlnným a laserovým systémem sestřelilo spoustu dronů

** Americká armáda nedávno uspořádala cvičení, jehož součástí byly i testy zbraně vyvinuté společností Raytheon ** Energetický hybridní systém, který kombinuje mikrovlnnou zbraň a výkonný laser, zaznamenal úctyhodné skóre ** Sestřelil celkem 45 dronů a prokázal tím, že může zaplnit mezeru v amerických technologiích pro boj s malými bezpilotními prostředky

Stanislav Mihulka | 4

Microsoft Visio 2002 beta je nyní k dispozici pro zákazníky v ČR

Microsoft Visio 2002 beta je nyní k dispozici pro zákazníky v ČR

První verze Visio společnosti Microsoft má na první pohled značný vizuální efekt, lépe se integruje s technologiemi společnosti Microsoft a je dostupnější pro nejrůznější organizace po celém světě.

tisková zpráva

Programujte s Autodeskem

Programujte s Autodeskem

V rámci celosvětové kampaně Design 2000 přichází česká společnost Computer Agency ve spolupráci s firmou Autodesk a jejím tuzemským distributorem - společností DATECH 2000 s další aktivitou na podporu našeho školství.

tisková zpráva


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači