Vyvážená sestava

Přečtěte si o tématu Vyvážená sestava. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Vyvážená sestava, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Vyvážená sestava.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nejlepší hardware: stavíme novou sestavu a vybíráme z již postavených počítačů

Nejlepší hardware: stavíme novou sestavu a vybíráme z již postavených počítačů

** Poradíme, jaký hardware je pro stavbu počítače nejvýhodnější ** Dozvíte se, pro koho a k jakému účelu se konkrétní hardware hodí ** Pokud se nechcete stavbou zabývat, doporučíme zajímavé hotové sestavy

Antonín Trčálek Vánoce | 34

FOX Cult X2 s Core 2 Duo E6600 - extrémní řešení pro hráče

FOX Cult X2 s Core 2 Duo E6600 - extrémní řešení pro hráče

O firmě FOX COMPUTERS slyšel asi každý, kdo se v počítačové branži pohybuje. Do našeho testu se dostala nadupaná sestava s procesorem Core 2 Duo E6600 se 2GB RAM, SLI grafickou kartou NVIDIA GeForce 7950GX2 a rychlým diskovým polem ze dvou Raptorů, jejichž plotny se otáčejí rychlostí 10 000 ot./min. Jak si toto extrémní řešení vedlo se můžete přesvědčit v dnešním článku.

Adam Vágner | 51

Hrající Amadeus

Hrající Amadeus

Počítač Monsoon AMaDeus je osazen nejnižším Athlonem nové řady – frekvence je tedy „jen“ 700 MHz. Ovšem výkon tohoto procesoru lehce předčí výkon Pentia III na stejné frekvenci, a to při podstatně nižší ceně.

Computer | 1

Leo Media: Lev pro náročné

Leo Media: Lev pro náročné

Výkon počítače s procesorem Pentium III na 600 MHz je nepochybně slibný a jsem s ním spokojen. Právě tento procesor má počítač Leo Media.

Computer | 3


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize