Vynikající obraz

Přečtěte si o tématu Vynikající obraz. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Vynikající obraz, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Vynikající obraz.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
DVD rekordér Pioneer DVR-320-S: seznamovací večírek

DVD rekordér Pioneer DVR-320-S: seznamovací večírek

Téměř dokonalý přístroj. Spousta funkcí snoubících se s jednoduchostí a ergonomií. Takže – je libo nahrát si celovečerní film z televize, vystříhat z něj reklamy, nebo třeba zálohovat domácí video z digitální videokamery, včetně jeho úpravy?

Lukáš Honek | 31

Nejlepší produkty roku 2003

Nejlepší produkty roku 2003

Nejlepší produkt roku je již tradičním oceněním vybraných produktů, řešení či firem, které zaujaly redakce časopisů vydavatelství Computer Press. Letošní rok tak nebyl výjimkou a Nejlepší produkty 2003 znají své vítěze.

redakce | 12

Velký test profesionálních 19" monitorů - část třetí

Velký test profesionálních 19" monitorů - část třetí

Dnešním dnem se uzavírá test profesionálních 19" monitorů. Recenzujeme další tři monitory a nechybí ani celkové shrnutí.

Marek Němec | 136

Olympus E-20P: digitál nejen pro profíky

Olympus E-20P: digitál nejen pro profíky

Fotoaparát Olympus E-20P je výborně zpracovaná digitální jednooká zrcadlovka s rozlišením 5 megapixelů v hořčíkovém těle se širokou škálou nastavení a perfektní obrazovou kvalitou. Zkrátka digitál, po kterém s chutí sáhne nejeden profesionál.

Computer | 10

Patnáct palců do ráje

Patnáct palců do ráje

Patnáctipalcový LCD monitor EIZO FlexScan L365 s technologií D3 je naprostou novinkou a první vlaštovkou, která přináší předzvěsti o snižovaní cen „elcédéček“ a zároveň zvyšování jejich technických parametrů.

Computer | 22

Sampo PD-80A, levný 17 palcový TFT panel

Sampo PD-80A, levný 17 palcový TFT panel

Představte si plochý panel postaveny na bázi aktivní technologie TFT (Thin Film Tranzistor) o viditelné úhlopříčce 17" (přesněji 433mm - to odpovídá spíše klasickému 19" monitoru). Představte si, že vám nabízí 16.7mln barev v maximálním rozlišení 1280x1024. Představte si kontrast 200:1 a svítivost 200 Cd/m2. Představte si, že "hloubka" tohoto panelu nepřesáhne 19cm včetně stojanu. Prohlédněte si  logo TCO 99 Approved. Zvažte záruku 3 roky a podívejte se na ceny konkurence, která si obdobné panely cení na bratru 80 000 Kč. Otevřete oči a podívejte se na cenovku Sampa PD-80A - vidíte 45 370 bez DPH... Není to skvělé?

PC Tuning | 3


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky