Výhled

Přečtěte si o tématu Výhled. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Výhled, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Výhled.
Evropa připravuje stíhací letoun šesté generace. Bude z něj pěkný výhled a nezachytí ho radar | Foto: Airbus/H. Goussé/master films

Evropa připravuje stíhací letoun šesté generace. Bude z něj pěkný výhled a nezachytí ho radar

** V Paříži byla představena maketa evropského stíhacího letounu 6. generace ** Projekt nese jméno Future Combat Air System ** FCAS by měl poprvé vzlétnout v roce 2026

Stanislav Mihulka|23

EvropaLetadlaVojenství
Cenový výhled Intelu až do června

Cenový výhled Intelu až do června

Na Internetu se objevily očekávané ceny procesorů Intel, které budou platit postupně od 4. března, 15. dubna a 27. května letošního roku. Zároveň se zde objevují ceny ještě neuvedených procesorů (1 GHz mobilní Pentium III, Pentium 4 1,7 GHz a další zajímavosti).

Patrik Veselík|1

Výhledy procesorů AMD do roku 2002

Výhledy procesorů AMD do roku 2002

Firma AMD poodhalila na tiskové konferenci v Praze své plány pro příští roky v oblasti procesorů x86 rodiny. Jsou zde zahrnuty i dvě generace procesorů x86-64 neboli prvních 64bitových procesorů firmy AMD.

Patrik Veselík

Corel – chvilku hůř, chvilku líp, výhled: hustá mlha

Corel – chvilku hůř, chvilku líp, výhled: hustá mlha

Kontroverzní kanadská firma ohlásila překvapivě dobré kvartální výsledky, ale finanční analytiky nijak neobměkčuje.

Jiří Hlavenka|3

Výhledy AS/400

Výhledy AS/400

Po ohlášení nových modelů a vylepšeného systému jsme se mohli zeptat Iana Jarmana, který pracuje přímo v centru výzkumu AS/400, Rochesteru v Minnesotě.

Richard Voigts